Каменських налякала подробицями одного гастрольного туру: “Так сильно боліла голова...“

Настя Каменських, якою захоплюється і чоловіча, і жіноча половина Instagram, розповіла, що їй випало пережити під час одного зі своїх гастрольних турів. Співачка тоді мала надмірну вагу і вирішила під час гастролей схуднути.

Каменських налякала подробицями одного гастрольного туру: “Так сильно боліла голова...“ - today.ua

Вона десь вичитала строгу дієту, що складається із суцільних "не можна", та щільно "сіла" на неї. Настя досі з жахом згадує, що їй довелося тоді пережити. До цього дівчина їла, що їй хотілося і скільки хотілося, і тут раптом вона посадила свій організм на ланцюг. Про труднощі того періоду співачка розповіла під час свого нового прямого ефіру в Instagram.

"Там було так мало їжі, і вона була без солі, спецій, без нічого — наприклад, філе риби варене", - з жахом згадує Настя свій раціон.

Від недоїдання і різкої зміни харчових звичок у неї постійно боліла голова. Причому голова боліла так, що вона не могла вночі спати. Вранці Настя піднімалася з ліжка похмура і невиспана. А це ще й було не вдома, де навіть рідні стіни допомагають, а в гастрольному турі. Майже кожен вечір їй доводилося в такому стані виходити на сцену і "запалювати". Адже народ приходив подивитися на запальну Настю Каменських.  Отже, вона дивом тоді не заробила собі якоїсь важкої хвороби.

Каменських налякала подробицями одного гастрольного туру: “Так сильно боліла голова...“

Тепер же Настя Каменських дотримується правильного харчування. Вона не морить себе голодом, і дозволяє собі їсти не лише те, що корисно, але й те, що смачно. Настя каже, що вона харчується дробно, п'ять разів на день, намагаючись дотримуватися однакових інтервалів між прийомами їжі.

"Так виробляється харчова звичка, і це впливає на швидкість обміну речовин", - підкреслила співачка.

При цьому вона також зауважила, що не харчується немов пташка, а з'їдає нормальні порції їжі. І, звичайно ж, підтримувати приголомшливу форму, їй допомагає не лише правильна система харчування, але й спорт. Настя регулярно тренується, щоби підтримувати свої м'язи в тонусі.

До речі, деякими секретами краси Настя Каменських нещодавно поділилася зі своїми підписниками. Вона розповіла про те, які робить маски для зміцнення волосся, які приймає ванни, і як доглядає за обличчям.

ДЖЕРЕЛОreplyua.net