“Як на курорті“: Галкін показав, як він із Пугачовою та дітьми проводить карантин

Алла Пугачова та Максим Галкін "самоізолювались" у своєму маєтку в селищі Грязі та з задоволенням віддаються вимушеному неробству. Максим опублікував в Instagram фото, як вони всією сім'єю прогулюються на своїй території. На знімку – подружжя зі своїми шестирічними двійнятами – Лізою та Гаррі.

“Як на курорті“: Галкін показав, як він із Пугачовою та дітьми проводить карантин - today.ua

Сім'я знялася під час прогулянки на доріжці свого маєтку. Всі четверо виглядають бадьоро і свіжо. Особливо благотворно відпочинок позначився на Аллі Борисівні, яка помолодшала і посвіжішала, і вже точно ніяк не виглядає на свої сім десятків літ.

У своєму інтерв'ю одному з російських ЗМІ Галкін розповів, що їхня сім'я дуже серйозно поставилася до вимог карантину. Вони мінімізували свої контакти із зовнішнім світом і практично не виходять за межі маєтку.

"Нарешті на питання приятелів — навіщо мені такий величезний будинок і така величезна територія, я маю адекватну відповідь", - пожартував гуморист.

Чоловік Алли Пугачової також поділився, що його анітрохи не обтяжує це вимушене ув'язнення. Навпаки, у нього з'явилася можливість більше часу приділити сім'ї і дітям, вдосталь відіспатися і відпочити.

"Як на курорті якомусь, чесне слово", — зізнався Галкін.

https://www.instagram.com/p/B-UoEx6nRIH/

На відміну від багатьох своїх колег по шоу-бізнесу, Максим Галкін, ймовірно, нічого не втратить і в грошах. Адже він завбачливо, ще до введення карантину, встиг записати по кілька ефірів своїх передач "Лучше всех" і "Сегодня вечером". Тож тепер він може дозволити собі розслабитися із почуттям чесно виконаного обов'язку та не порожньої кишені.

Чоловік Алли Пугачової також щиро поскаржився на деяких колег, які, нехтуючи небезпекою, розсікають по Москві і проводять час у гучних компаніях. Він, за його зізнанням, вважає небезпеку не надуманою і дуже серйозною.

Нагадаємо, раніше Алла Пугачова з сином Гаррі "засвітилися" в протипандемічному дуеті. Вони заспівали пісеньку про пандемію, попросивши її забиратися геть.

У наступному році українців чекає багато етапів підвищення пенсій: Мінсоцполтіки порадувало графіком
Наступний, 2021, рік буде багатим на підвищення пенсій як усім пенсіонерам, так і різним віковим категоріям українських одержувачів соціальних виплат....
Долар знову подорожчав: валюта піднялася до максимуму з початку минулого року
Нацбанк, як і обіцяв, відпустив долар у вільне плавання і валюта на початку нового тижня піднялася до максимуму з початку 2020 року. Станом на понеділ...
ПриватБанк списує гроші з карток клієнтів, але не видає кошти: українці б'ють на сполох
ПриватБанк потрапив в черговий скандал зі списанням коштів з рахунків клієнтів. Інцидент стався в одному з банкоматів у Дніпрі. Клієнта фінустанови хо...
У кого з пенсіонерів можуть забрати 50% виплат: в ПФУ пояснили
В українських пенсіонерів, які і так отримують мізерні виплати, можуть ще відраховувати до 50% з пенсії. Про це повідомили у Пенсійному фонді з роз'яс...
Курс долара в жовтні: експерти радять переводити заощадження в американську валюту
В останніх числах вересня і першій половині жовтня українцям не варто чекати зміцнення національної валюти і здешевлення долара. Для цього немає ніяки...