Гірке зізнання Кіркорова про шлюб з Пугачовою: “Не дай Бог наступного разу влипнути”

Гірке зізнання Кіркорова про шлюб з Пугачовою: "Не дай Бог наступного разу влипнути" - today.ua

Філіп Кіркоров, який після розлучення з Аллою Пугачовою, вже 15 років вважається одним із найзавидніших холостяків Росії, розповів про той період, коли він був у шлюбі з Примадонною. Король російської поп-музики розговорився у прямому ефірі з Настею Івлєєвою.

Шлюб із Аллою Пугачовою, що починався з романтичної історії кохання Примадонни і тоді ще зовсім молодого співака, закінчився оглушливим розлученням. Про причини розлучення зіркової пари тоді говорили багато, проте ніхто достеменно не знав, що послужило його каталізатором. Лише нещодавно Пугачова зізналася, що вона зраджувала молодому чоловікові. Це й прискорило їхнє розставання, хоча спочатку в обох були серйозні плани на тривалий і міцний союз.

Пугачова навіть була вагітна від Кіркорова, однак їхній спільній дитині не суджено було народитися через перервану вагітність. Алла тоді важко переживала втрату дитини, і це теж дало тріщину у відносинах, яка з роками розрослася.

Та лише тепер Кіркоров зізнався, скільки енергії і сил висмоктала з нього іменита дружина. Він не вміє любити упівсили, і тому віддавався почуттю сповна. А натомість отримав спустошення і розчарування.

“Мені стільки вистачило її на все життя, що мені до кінця життя вистачить. Не дай бог в наступний раз влипнути”, – зізнався Кіркоров.

Не принесли йому щастя й наступні закоханості, які спалахували вже після розставання з Аллою.

“Останні 20 років все закінчувалося крахом, тому що я нічого не отримував у відповідь, але багато віддавав… Мене починає нести, я починаю в цю прірву зливати мільйони сил, грошей, часу. І потім мені стає шкода себе, що я стільки часу вбив на людину, яка цього не варта і головне – що особливо нічого не отримав”, – зізнався артист.

Зараз серце поп-короля вільне, чому він сам невимовно радий. У ньому тепер є місце лише для двох його дітей, народжених від сурогатних матерів. А нових відносин він не хоче.

“Зараз у мене та сама пауза, коли нічого немає, і я цьому шалено радий”, – зізнався Філіп Кіркоров.

Тим часом, уперто ходять чутки про нетрадиційну сексуальну орієнтацію Філіпа Кіркорова. Кажуть, що саме через це співак так і не одружився після розлучення з Аллою Пугачовою. Та й сам шлюб з Примадонною, подейкують, був фіктивним.

Якою була Алла Пугачова до Галкіна і пластики: рідкісні фото співачки
Алла Пугачова, яка нещодавно несподівано зізналася в тому, що вона старіє, в молодості виглядала зовсім інакше. Що, втім, і не дивно, адже час змінює усіх....
День батька в Україні: історія свята і коли відзначають
День батька відзначається в усьому світі, так само як і День матері. Батько у житті кожної дитини відіграє важливу роль, і дякувати йому за його...
Повалій пригадали, як вона співала в ресторані у Криму: “Це було так чудово!”
Таїсія Повалій, яка перебуває дні на карантині, подібно до інших зірок шоу-бізнесу, із задоволенням проводить час у своєму будинку. Нещодавно співачка опублікувала фото зі свого...
Зеленський задекларував свої мільйонні доходи: квартири та будинки в Україні, Великобританії та Італії
Президент Володимир Зеленський 30 травня подав декларацію про свої доходи, в якій зафіксовано інформацію про все майно та активи його сім’ї. Згідно з документом, у...
Підвищення пенсійного віку: Шмигаль назвав вимоги МВФ до України
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль прокоментував українцям вимоги, які висунув Міжнародний валютний Фонд Україні напередодні надання чергового траншу, що відбудеться 6 червня. Що стосується пенсійного питання, то МВФ...