Олена Кравець зі студії “Квартал 95“ розповіла про втрату дітей: “Заплатила дуже дорого...“

Олена Кравець зі студії “Квартал 95“ розповіла про втрату дітей: “Заплатила дуже дорого...“ - today.ua

Студія "Квартал 95" стала стартовим майданчиком у світ слави і великих грошей, а також своєрідним наркотиком для її акторів. В їхній прихильності до роботи змішалося все: відданість справі, бажання заробити, потреба в глядацькому захопленні і, звичайно, любов до свого ремесла.

Все це змушує їх віддавати себе роботі в студії "Квартал 95" майже повністю. Чоловіки ще якось вистоюють у цій гонці – на них просто природою покладено менше обов'язків. А головній жінці кварталу довелося заплатити своєму акторському ремеслу непомірну ціну. Про це Олена Кравець вперше розповіла широкій публіці у програмі "ЖВЛ".

Як виявилося, за час роботи у студії "Квартал 95" актриса втратила двох ненарождених дітей. Ні, вона не робила абортів. Просто організм жінки не зміг впоратися з темпом, в якому їй доводилося жити, і відторгнув життя, що розвивалась.

Як зізналася Олена Кравець, в ці обидві її нещасливі вагітності, плоди завмирали на одному і тому ж терміні – у 8 тижнів.

"Так, була гонка і на цій швидкості дітей не виношують. Тому у мене двічі завмерла вагітність. Притому на одному і тому ж терміні – на 8 тижнях. Колись про це було важко говорити", - розповіла артистка студії "Квартал 95".

Згодом, чи то гонка трохи уповільнилася (все-таки актори стали старше), чи то доля так розпорядилася, Олені Кравець все ж вдалося виносити дітей. Причому відразу двійню. У 2016 році зірка студії "Квартал 95" народила дочку Катерину та сина Ваню. Якимось містичним чином доля повернула їй відразу двох народжених нею дітей, вважає чоловік Олени Сергій.

"Ну дивись, вони ж повернулися до тебе, ці двоє", - сказав їй чоловік незабаром після народження дітей.

Олена Кравець зі студії “Квартал 95“ розповіла про втрату дітей: “Заплатила дуже дорого...“

Тепер зірка студії "Квартал 95" вже може говорити про ті вагітності, що не відбулися, спокійно. Однак Олена Кравець заплатила за цей спокій дуже високу ціну.

Нагадаємо, нещодавно Олена Кравець поділилася своїми відчуттями під час виступу в порожній залі. Студія "Квартал 95" записала новий випуск програми вже в умовах карантину. Відчуття було гнітюче – зізналася актриса.

Яким буде курс долара в кінці вересня: НБУ не зупинить подорожчання валюти
Національна валюта втрачає в ціні, а долар продовжує стрімко дорожчати. Така тенденція продовжиться і далі. Експерти прогнозують, що наступного тижня ...
Дорогі чиновники: у Мінфіні пояснили, чому Офісу президента підвищили витрати на наступний рік
Міністр фінансів Сергій Марченко розповів журналістам, чому в бюджеті на наступний рік збільшили витрати на утримання Офісу президента майже на 40%. Г...
Шмигаль намагається взяти контроль над ринком електроенергії в Україні: діє за спиною у Зеленського
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль планує перепідпорядкувати державну компанію “Укргідроенерго“ під свій контроль. Експерти розцінюють такий крок, як рейде...
Долар різко подорожчав: девальвація гривні може прискоритися в будь-який момент
Незважаючи на всі зусилля регулятора сповільнити девальвацію гривні, національна валюта продовжує втрачати в ціні. Прогнози фінансових експертів не вс...
Будьте пильні: в банкоматах Приватбанку почастішали крадіжки
Клієнти ПриватБанку дедалі частіше скаржаться, що в них стали пропадати гроші з картки. Причому кошти пропадають не внаслідок телефонного спілкування ...