Єфремов намагався покінчити з собою: адвокати проштовхують нову версію

Актор Михайло Єфремов, який скоїв увечері 8 червня летальну ДТП в центрі Москви, ще до аварії намагався покінчити з собою. Таку версію відпрацьовують його адвокати, намагаючись переконати, що актор був не в собі. Очевидно тепер захист спробує проштовхнути версію про його неосудність, щоби замінити акторові тюремне ув'язнення на перебування в психіатричній лікарні.

Єфремов намагався покінчити з собою: адвокати проштовхують нову версію - today.ua

Звичайно те, що Єфремов потребує допомоги психіатрів – безперечно. За словами письменниці Марії Арбатової (і не лише її) останні десять років навряд чи хто-небудь і коли-небудь бачив актора тверезим.

"Всі в тусовці прекрасно знають, що Єфремов давно не просихає: працює п'яний, відпочиває п'яний, їздить п'яний", - говорить Арбатова.

Єфремов намагався покінчити з собою: адвокати проштовхують нову версію

Те ж саме розповів про заслуженого артиста і продюсер "Ласкового мая" Андрій Разін.

"Я з ним зустрічався на Кінотаврі в Сочі і постійно бачив його в п'яному вигляді. Він весь час ходив, розповідав непристойні анекдоти про наших політичних діячів і викликав просто якийсь жах у всього оточення", - розповів Разін.

Власне, про те, що останніми роками Єфремов пив безпробудно, кажуть усі, хто його знає. Так й у матеріалах слідства записано, що Михайло Єфремов скоїв ДТП під впливом алкоголю і наркотиків. Тобто, всім, чим можна було зловживати, він зловживав. Однак це зовсім не означає, що він є неосудним.

На користь його неосудності намагаються трактувати кривавий слід на шиї актора, на який спочатку, відразу після аварії, ніхто не звернув уваги. Та й, як з'ясувалося, медики взагалі не оглядали Єфремова відразу після аварії.

Наступного дня після аварії родичі викликали до актора бригаду психіатричної швидкої допомоги, помітивши цей слід у нього на шиї. Він дійсно схожий на слід від мотузки. І він був на його шиї ще до скоєння ДТП, бо на відео у момент аварії актор вже був із цим слідом.

Єфремов намагався покінчити з собою: адвокати проштовхують нову версію

Сам же Михайло Єфремов на запитання, звідки у нього цей слід, відповів, що не пам'ятає. Це цілком можливо, якщо він намагався повіситися, будучи, як завжди, смертельно п'яним. Отже, схоже на те, що адвокати підозрюваного будуть просувати саме таку версію.

Багато користувачів Мережі також майже упевнені, що Єфремова відмажуть і нічого йому не буде. А вчора на шоу у Малахова четверта дружина актора, Ксенія Качаліна, яка також, за чутками, не просихає, то й зовсім заявила, що Михайлу треба все пробачити за його геніальність.

"За геніальність Михайла можна пробачити. Михайло має право оступитися, але його ні в якому разі не можна саджати. Це геній. Він геніальний тато, актор, людина. Цим усе сказано. Йому можна все. Він абсолютно вільна людина і робить що завгодно", - видала екс-дружина.

Нагадаємо, зараз Михайло Єфремов перебуває уп'ятому шлюбі. І подейкують, що з ним в машині на момент аварії була його молода коханка.

ПриватБанк попередив про шахрайську схему з розіграшами в соцмережах
ПриватБанк попереджає своїх клієнтів, щоб вони не вірили фейковим розіграшам в соцмережах, за умовами яких потрібно пересилати якісь гроші на карту ба...
Українцям змінять умови виходу на пенсію: стаж подорожчає, пенсійний вік збільшиться
Виходити на пенсію в Україні з кожним роком ставатиме дедалі важче. Уже в 2021 році на пенсію в 60 років зможуть вийти лише ті, хто має 28 років стажу...
Курс долара в Україні не буде стабільним у найближчі п'ять років - МВФ
Долар в Україні в 2021 році подорожчає, проте у 2022 впаде в ціні. У найближчі п'ять років американська валюта буде коливатися в Україні в межах 27,2-...
В Україні по-новому рахуватимуть прожитковий мінімум: що це означає для громадян
В Україні хочуть кардинально переглянути методику розрахунку прожиткового мінімуму. У Раду вже внесли відповідний законопроект, який передбачає зовсім...
ПриватБанк відповів Ротаню, який заявив про вилучення грошей з його банківської комірки
ПриватБанк відреагував на заяву, зроблену головним тренером молодіжної футбольної збірної України, Русланом Ротанем. Банкіри відповіли своєму клієнтов...