Донька Заворотнюк взяла “вогонь на себе“, щоб ЗМІ відчепились від хворої матері

Донька Заворотнюк взяла “вогонь на себе“, щоб ЗМІ відчепились від хворої матері - today.ua

Заворотнюк намагається відволікти армію допитливих користувачів Мережі від проблем, які турбують їхню сім'ю. Йдеться про Заворотнюк-молодшу, доньку знаменитої актриси.

Два тижні тому, Анна Заворотнюк раптово активізувала свій мікроблог в Instagram і стала робити в ньому регулярні публікації. Спочатку дівчина трохи розповіла про свою нещодавню поїздку в Італію. А тепер вона щодня публікує свої роздуми про життя. Для своїх публікацій Анна обирає тему і інтерпретує азбучні істини, пропускаючи їх через власне сприйняття 24-річної дівчини, яка ще недавно, до хвороби матері, вела цілком безтурботний і забезпечений спосіб життя.

Втім, хвороба Анастасії Заворотнюк багато змінила в житті членів її сім'ї. Ще вчора успішні і благополучні люди поринули у вир хвороби і важкої, виснажливої для всіх, битви за життя. І навіть якщо припустити найкраще – що Анастасія Заворотнюк повністю вилікується від своєї недуги, колишніми її рідні ніколи вже не стануть.

Дочку, з її наївними міркуваннями, зрозуміти можна. Вона відчайдушно намагається збільшити число своїх підписників, щоб почати заробляти гроші блогерством. Мабуть справи з грошима в сім'ї не так вже хороші, раз їй довелося шукати такий заробіток. Крім того, створюється враження, що Анна просто намагається відволікти увагу ЗМІ від нескінченного "перемивання кісток" її хворої матері.

Цього разу дівчина зізналася, що їй було погано, коли вона була замкнута в мовчанні своєї сім'ї і в переживанні сімейної драми. Накопичена темна енергія шукала виходу. І ось вона знайшла для себе вихід в такому спілкуванні з клієнтами.

"Я спробувала поділитися з вами своїми думками і це кардинально змінило моє життя. Я отримала стільки добрих побажань, порад, відгуків. Я дуже рада, що ви увійшли в моє життя", - пише дочка Анастасії Заворотнюк.

https://www.instagram.com/p/B-MFvcHCI-B/

Анна також дякує своїх підписників за їхні добрі поради, підтримку, а також слова любові і побажання здоров'я, висловлені на адресу її матері.

Нагадаємо, незважаючи на свою важку хворобу, Анастасія Заворотнюк не змогла позбутися податкових боргів, які за нею рахуються. Сім'ю актриси переслідують судові пристави, сподіваючись стягнути борг з актриси або її рідних.

Українцям розповіли, як платити менше за опалення взимку: можна заощадити до 50%
Попереду початок опалювального сезону і щорічно українці стикаються з однією і тією ж проблемою. Тарифи ростуть, будинки виявляються непідготовленими ...
В якій валюті українцям зберігати заощадження: експерт дав пораду
Долар в Україні стрімко зростає, однак, експерти не радять українцям бігти в обмінники і продавати валюту. Зараз краще спробувати зберегти свої заощад...
ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші
Клієнти державного ПриватБанку дедалі частіше скаржаться на цю фінансову установу через незрозумілі маніпуляції з платіжними картами. Зокрема, на тема...
Тимошенко нібито вивела величезні гроші з України: в Мережі з'явився оглушливий компромат на леді “Ю“
Юлія Тимошенко, ймовірно, вивела з України величезну суму грошей. Такі дані з'явилися вчора на латвійському сайті Re:Baltica. Журналісти сайту, у свою...
Українцям розповіли, як отримувати високу пенсію: названо стаж і зарплату
Розмір пенсії в Україні безпосередньо залежить від рівня зарплати. Щоб отримувати максимальну пенсію, зарплата повинна бути вищою за середню приблизно...