Астролог назвав дату закінчення пандемії коронавірусу: “Таке вже було“

Коронавірус, що змінив життя всієї планети і призвів не лише до масових смертей людей, але й до глобальної фінансової кризи, рано чи пізно має піти на спад. Звичайно, все населення нашої планети жадає, щоби це сталося якомога швидше. Люди хочуть повернутися до звичного укладу та й просто не боятися за своє життя і життя своїх близьких.

Астролог назвав дату закінчення пандемії коронавірусу: “Таке вже було“ - today.ua

Відомий астролог Павло Глоба пояснив біду, що трапилася з людством, несприятливим розташуванням зірок. Все сталося через те, що планета Ліліт, яка ще має назву Чорного Місяця, увійшла в знак Овна. Сталося це 27 січня цього року. Якщо пригадати, то саме з тієї пори уханьська інфекція почала стрімко поширюватися світом і стала глобальною проблемою. Чорний Місяць – дуже підступна прихована планета, з якою у людства і до цього було пов'язано чимало проблем.

"Таке вже було в історії людства", - каже Павло Глоба.

Зокрема, пандемія чуми, яка викосила в 14 столітті пів Європи, теж була пов'язана з Чорним Місяцем, що розташувався в сузір'ї Овна. Саме це поєднання призводить до таких фатальних наслідків для жителів Землі. Тому поки Ліліт буде залишатися там, нічого хорошого нас не чекає. До того ж ситуація ускладнюється тим, що цей рік високосний, а такі роки завжди загрожують катаклізмами. Не можна також забувати, що за східним календарем це рік Пацюка. А пацюки завжди були переносниками інфекцій.

Астролог назвав дату закінчення пандемії коронавірусу: “Таке вже було“

Однак повернімося до Чорного Місяця. Планета вийде із сузір'я Овна 20 жовтня 2020 року. Але її вплив на Землю почне слабшати вже з приходом літа, заспокоює астролог. Звичайно, коронавірус до того часу нікуди не подінеться, однак його пікові показники поступово йтимуть на спад. Але все це за однієї умови: людство не зануриться знову у вир безпечності і не розслабиться, втративши пильність. Загалом, ще мінімум до кінця жовтня нам потрібно буде неухильно дотримуватися вимог особистої гігієни та намагатися якнайменше контактувати з іншими людьми.

Нагадаємо, раніше Павло Глоба назвав два знаки Зодіаку, в яких є найвищі шанси уберегтися від коронавірусу.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua