Заборона на зйомках серіалу “Свати“: Головна героїня розповіла про все

Заборона на зйомках серіалу “Свати“: Головна героїня розповіла про все - today.ua

Серіал "Свати", який знову законсервований на невизначений строк, за 12 років роботи над ним, звичайно, встиг обрости традиціями, ритуалами і заборонами. Про одне з таких табу розповіла актриса Людмила Артем'єва.

Виконавиця ролі Ольги Миколаївни розповіла у своєму Instagram про те, що на знімальному майданчику серіалу "Свати" ніхто не дозволяв собі халтурити і з'являтися в поганому настрої. Звичайно, всі актори, як і інші учасники знімального процесу - живі люди, і у всіх буває кепський настрій. Однак виносити його з собою на знімальний майданчик категорично заборонялося.

Прикладом для всіх був режисер, який віддавався роботі без останку. І якщо в акторів були паузи, коли вони не були зайняті в сценах, то у режисера, природно, їх не було.

"На зйомках «Сватів» ніхто не дозволяв собі халтурити і показувати поганий настрій. Я не знаю, коли наш режисер спав і їв. Але при такому складному режимі роботи він жодного разу не продемонстрував невдоволення. Це стосується всіх", - розповіла актриса.

А ще, їй дуже імпонувало ставлення чоловіків до жінок на знімальному майданчику серіалу "Свати". Каже, всі були надзвичайно галантні й уважні. Саме тут, на зйомках, Людмилі Артем'євій не давали забути, що вона жінка.

"Головне, які уважні в знімальній групі були чоловіки: і ручку вчасно подавали, і комплиментик не забували. У театрі в Москві мене оточують одні бойові подруги. А на зйомках я — жінка ❤️", - зізналася Артем'єва.

Судячи з того, що виконавиця ролі Ольги Миколаївни останнім часом вже не вперше розмірковує про свою героїню і згадує щасливі миттєвості зйомок серіалу "Свати", вона все-таки братиме участь у сьомому сезоні. Хоча до цього в пресі говорили, що актриса відмовилася від подальших зйомок через низький гонорар. Нібито їй запропонували за участь в іншому проекті студії "Квартал 95", серіалі "Папік", солідніші гроші.

Що в цих чутках правда, а що вигадка, сама Людмила Артем'єва не коментує. Проте її прихильники підняли в Мережі хвилю з-за того, що улюбленої актриси може не бути в продовженні серіалу "Свати".

"Дуже люблю вашу Ольгу Миколаївну!!! А серіал свати - найкращий антидеприссант?", "Ви, у продовженні, будете зніматися...? Якщо, звичайно, все гаразд буде, з вірусною обстановкою...? Без Вас Свати і не Свати... ", "Шкода що в Сватах 7 вас не буде", "Читала що не буде її в новому сезоні, а зараз пишуть що повертається, так що я дуже рада, тому що не хотілося дивитися без неї?", "А Ви в "Сватах" і так сама жіночність! Напевно просто поруч з Вами всі стають голлантними чоловіками! ", "Свати без Ольги Миколаївни вже будуть не ті. Сподіваюся, що ми всі вас в її ролі побачимо ще раз. Дуже б хотілося. Пліз!!!!", - пишуть у своїх коментарях шанувальники Людмили Артем'євої (їхні коментарі наводимо зі збереженням всіх приголомшливих лексичних особливостей).

https://www.instagram.com/p/B-Xm41oF4n4/

Нагадаємо, інша актриса серіалу "Свати", Анна Кошмал, розповіла, чим їй довелося пожертвувати заради своєї ролі в сіткомі. Дівчині довелося перефарбувати своє чудове волосся у чорний колір і потім, після зйомок, довго його відновлювати.

Скільки українцям доведеться віддати за комуналку цієї зими: сума перевищує прожитковий мінімум
Комунальні послуги для українців з наступного місяця подорожчають, так як почнеться опалювальний сезон. Експерт Юрій Корольчук розповів, яку суму дове...
Чи варто українцям зараз міняти долари: експерти розповіли
Долар в Україні стрімко дорожчає і до кінця вересня, за прогнозами експертів, повинен досягти 28,40 грн/дол., тоді як на сьогоднішній день американськ...
Яким буде курс долара в кінці вересня: НБУ не зупинить подорожчання валюти
Національна валюта втрачає в ціні, а долар продовжує стрімко дорожчати. Така тенденція продовжиться і далі. Експерти прогнозують, що наступного тижня ...
Дорогі чиновники: у Мінфіні пояснили, чому Офісу президента підвищили витрати на наступний рік
Міністр фінансів Сергій Марченко розповів журналістам, чому в бюджеті на наступний рік збільшили витрати на утримання Офісу президента майже на 40%. Г...
Шмигаль намагається взяти контроль над ринком електроенергії в Україні: діє за спиною у Зеленського
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль планує перепідпорядкувати державну компанію “Укргідроенерго“ під свій контроль. Експерти розцінюють такий крок, як рейде...