Заборона на зйомках серіалу “Свати”: Головна героїня розповіла про все

Заборона на зйомках серіалу "Свати": Головна героїня розповіла про все - today.ua

Серіал “Свати”, який знову законсервований на невизначений строк, за 12 років роботи над ним, звичайно, встиг обрости традиціями, ритуалами і заборонами. Про одне з таких табу розповіла актриса Людмила Артем’єва.

Виконавиця ролі Ольги Миколаївни розповіла у своєму Instagram про те, що на знімальному майданчику серіалу “Свати” ніхто не дозволяв собі халтурити і з’являтися в поганому настрої. Звичайно, всі актори, як і інші учасники знімального процесу – живі люди, і у всіх буває кепський настрій. Однак виносити його з собою на знімальний майданчик категорично заборонялося.

Прикладом для всіх був режисер, який віддавався роботі без останку. І якщо в акторів були паузи, коли вони не були зайняті в сценах, то у режисера, природно, їх не було.

“На зйомках "Сватів" ніхто не дозволяв собі халтурити і показувати поганий настрій. Я не знаю, коли наш режисер спав і їв. Але при такому складному режимі роботи він жодного разу не продемонстрував невдоволення. Це стосується всіх”, – розповіла актриса.

А ще, їй дуже імпонувало ставлення чоловіків до жінок на знімальному майданчику серіалу “Свати”. Каже, всі були надзвичайно галантні й уважні. Саме тут, на зйомках, Людмилі Артем’євій не давали забути, що вона жінка.

“Головне, які уважні в знімальній групі були чоловіки: і ручку вчасно подавали, і комплиментик не забували. У театрі в Москві мене оточують одні бойові подруги. А на зйомках я — жінка ❤️”, – зізналася Артем’єва.

Судячи з того, що виконавиця ролі Ольги Миколаївни останнім часом вже не вперше розмірковує про свою героїню і згадує щасливі миттєвості зйомок серіалу “Свати”, вона все-таки братиме участь у сьомому сезоні. Хоча до цього в пресі говорили, що актриса відмовилася від подальших зйомок через низький гонорар. Нібито їй запропонували за участь в іншому проекті студії “Квартал 95”, серіалі “Папік”, солідніші гроші.

Що в цих чутках правда, а що вигадка, сама Людмила Артем’єва не коментує. Проте її прихильники підняли в Мережі хвилю з-за того, що улюбленої актриси може не бути в продовженні серіалу “Свати”.

“Дуже люблю вашу Ольгу Миколаївну!!! А серіал свати – найкращий антидеприссант?”, “Ви, у продовженні, будете зніматися…? Якщо, звичайно, все гаразд буде, з вірусною обстановкою…? Без Вас Свати і не Свати… “, “Шкода що в Сватах 7 вас не буде”, “Читала що не буде її в новому сезоні, а зараз пишуть що повертається, так що я дуже рада, тому що не хотілося дивитися без неї?”, “А Ви в “Сватах” і так сама жіночність! Напевно просто поруч з Вами всі стають голлантними чоловіками! “, “Свати без Ольги Миколаївни вже будуть не ті. Сподіваюся, що ми всі вас в її ролі побачимо ще раз. Дуже б хотілося. Пліз!!!!”, – пишуть у своїх коментарях шанувальники Людмили Артем’євої (їхні коментарі наводимо зі збереженням всіх приголомшливих лексичних особливостей).

View this post on Instagram

На съёмках "Сватов" никто не позволял себе халтурить и показывать плохое настроение. Я не знаю, когда наш режиссер спал и ел. Но при таком сложном режиме работы он ни разу не продемонстрировал недовольство. Это касается всех. Но главное, какие внимательные в съемочной группе были мужчины: и ручку вовремя подавали, и комплиментик отвешивали. В театре в Москве меня окружают одни боевые подруги. А на съемках я — женщина ❤️??

A post shared by Людмила Артемьева (@liudmilartemyeva) on

Нагадаємо, інша актриса серіалу “Свати”, Анна Кошмал, розповіла, чим їй довелося пожертвувати заради своєї ролі в сіткомі. Дівчині довелося перефарбувати своє чудове волосся у чорний колір і потім, після зйомок, довго його відновлювати.

Потужна магнітна буря накриє Україну вже завтра: що потрібно знати метеозалежним людям
На Україну вже в п’ятницю, 29 травня, обрушиться потужна магнітна буря. Основний удар припаде на ранок (06:00) і пізній вечір (близько 21:00). Метеозалежні люди можуть...
ТОП-100 найбагатших українців за версією Forbes: у трійці лідерів екс-президент
Петро Порошенко зайняв почесне третє місце в рейтингу найбагатших людей України за версією журналу Forbes. Кого Петру Олексійовичу не вдалося обійти, і хто ще потрапив...
У Мережі з’явилися фото Жанни Фріске: співачка під час ремісії виглядала набагато краще
Улюблениця мільйонів, співачка і актриса, молода мама Жанна Фріске під час ремісії була сповнена сил і планів на майбутнє. На знімках тих років зірка виглядала...
Прогноз погоди на останні дні травня 2020: рекордне тепло і зливи
В кінці травня Україну заллє дощами. Однак саме в ці дні очікується рекордне підвищення температури повітря в нічний час. Про дивну поведінку природи в останні...
Україна переходить на накопичувальну пенсійну систему: підводні камені реформи
1 січня 2021 року в Україні планується старт нового етапу пенсійної реформи. Починається часткове впровадження накопичувальної пенсії, яка поступово буде витісняти солідарну державну пенсію. Експерти...