Анастасія Заворотнюк зустріла свій день народження в обіймах чоловіка: “Дуже багато любові...“

Анастасія Заворотнюк зустріла свій день народження в обіймах чоловіка: “Дуже багато любові...“ - today.ua

Анастасія Заворотнюк, яка вже майже рік бореться з раком мозку, сьогодні зустріла свій 49-й день народження. З такої нагоди, вперше за багато днів, сім'я "прекрасної няні" опублікувала довгий та оптимістичний пост, присвячений іменинниці. Рідні Анастасії Заворотнюк бажають своїй іменинниці міцного здоров'я – це найголовніше, що їй потрібно.

"В її свято ми бажаємо їй тільки одного, найголовнішого і незамінного - здоров'я! Тому що все інше, важливе, улюблене і справжнє, у неї дійсно є", - пишуть родичі актриси.

Вони розповідають, що рік між її попереднім днем народження і сьогоднішнім був надзвичайно важким роком для всієї сім'ї. Вони безмежно вдячні лікарям, які рятували Анастасію та усьому медичному персоналу, який досі рятує її життя. Вони також дякують за молитву про її здоров'я, з якою десятки людей щодня звертаються до Бога.

"Ви всі - ті, хто був з нами цей рік, даєте нам надію на краще. Завдяки вам, вашим молитвам, ми точно знаємо, що ДИВО можливе, і воно обов'язково станеться! Спасибі!" - діляться рідні "прекрасної няні".

Родичі також пишуть, що це свято дуже особливе для чоловіка Анастасії Заворотнюк. Петро Чернишов силою свого кохання утримував Анастасію у найтемніші періоди її хвороби, коли вже, здавалося, сподіватися не було на що. Він не дає їй ні на жодну мить засумніватися в тому, що все буде добре, що разом вони здолають цю біду .

"Щодня, цілодобово він проходить цей шлях разом із нею. Кожна маленька перемога на цьому шляху - ЇХНЯ СПІЛЬНА. Удвох - простіше, удвох - вдвічі більше сил, терпіння, віри. І дуже-дуже багато любові, яка дозволила пережити найстрашніші, найтемніші, майже безвихідні моменти", - захоплюються родичі "прекрасної няні" любов'ю і відданістю Петра.

Анастасія Заворотнюк зустріла свій день народження в обіймах чоловіка: “Дуже багато любові...“

І, звичайно ж, є ще один, мабуть найголовніший на сьогодні, чоловічок, який тримає Заворотнюк на цьому світі і змушує її триматися за життя з усіх сил. Це її крихітна доня Мила. Вона так потребує мами та її любові.

"Маленька Мила, така ж красива і світла дівчинка, як мама. І день за днем своєю великою любов'ю вона дає мамі найпотужніший стимул до одужання. І нехай так буде завжди! ❤", - завершують свій довгий пост рідні Анастасії Заворотнюк.

Анастасія Заворотнюк зустріла свій день народження в обіймах чоловіка: “Дуже багато любові...“

Вперше за кілька місяців близькі люди актриси порушили мовчання. Вони не пишуть про її діагноз, не розкривають прогнози лікарів. Проте в кожному написаному ними слові – потужний посил до оптимізму і доброї надії. Хочеться вірити, що з такою потужною підтримкою 49-річна Анастасія Заворотнюк зуміє все здолати і незабаром буде колишньою красунею, що радувала мільйони своїх прихильників.

Нагадаємо, Анастасія Заворотнюк, свого часу, не дозволила своїй старшій дочці Анні повернутися зі США в Росію. Анна тепер вдячна матері за те, що та втримала її від необачного кроку і не дала покинути навчання у престижному університеті.

Українцям розповіли, як платити менше за опалення взимку: можна заощадити до 50%
Попереду початок опалювального сезону і щорічно українці стикаються з однією і тією ж проблемою. Тарифи ростуть, будинки виявляються непідготовленими ...
В якій валюті українцям зберігати заощадження: експерт дав пораду
Долар в Україні стрімко зростає, однак, експерти не радять українцям бігти в обмінники і продавати валюту. Зараз краще спробувати зберегти свої заощад...
ПриватБанк став блокувати карти своїх клієнтів: люди не можуть зняти гроші
Клієнти державного ПриватБанку дедалі частіше скаржаться на цю фінансову установу через незрозумілі маніпуляції з платіжними картами. Зокрема, на тема...
Тимошенко нібито вивела величезні гроші з України: в Мережі з'явився оглушливий компромат на леді “Ю“
Юлія Тимошенко, ймовірно, вивела з України величезну суму грошей. Такі дані з'явилися вчора на латвійському сайті Re:Baltica. Журналісти сайту, у свою...
Українцям розповіли, як отримувати високу пенсію: названо стаж і зарплату
Розмір пенсії в Україні безпосередньо залежить від рівня зарплати. Щоб отримувати максимальну пенсію, зарплата повинна бути вищою за середню приблизно...