Зустрінуть кохання у лютому: названо три знаки Зодіаку, які незабаром закрутять роман

Автор: Леся Ловіцька

Незабаром лютий, який принесе щастя в особисте життя представників трьох знаків Зодіаку. Вони зустрінуть кохання та отримають багато позитивних емоцій, зможуть поринути у романтичну атмосферу та забути про проблеми.

Зустрінуть кохання у лютому: названо три знаки Зодіаку, які незабаром закрутять роман - today.ua

Доленосна зустріч, безліч цікавих пригод та океан пристрастей зможуть незабаром відчути Леви, Водолії та Стрільці. Лютий буде для них особливо успішним. Вони закрутять роман, який може перерости у тривалі стосунки.

Лев

Леви так сконцентровані на собі, що можуть роками не помічати тих, хто до них нерівно дихає. Наступного місяця вони нарешті обдарують увагою давніх знайомих, котрі давно мріяли з ними зблизитися. Астрологи порадили людям цього знака придивитися до свого оточення і зробити крок назустріч коханню.

Водолій

Водоліїв також матиме прекрасний лютий. Вони познайомляться з життєрадісною людиною, яка переверне їхній світ з ніг на голову. Люди цього знака звикли все планувати, але любовна пригода буквально виб'є ґрунт з-під їхніх ніг. Езотерики рекомендують дати волю емоціям і довіритися сильному почуттю, яке допоможе отримати довгоочікуване щастя.

Популярні зараз

В одній із країн ЄС вирішено дати українцям дозвіл на тривале проживання

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

Стали відомі умови мирної угоди, за якою війна в Україні могла закінчитися навесні 2022-го року, - NYT

Зустрінуть кохання у лютому: названо три знаки Зодіаку, які незабаром закрутять роман

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Стрілець

Стрільці випадково перетнуться в компанії з цікавою людиною, яка повністю захопить їхню увагу. Самотні серця зможуть відволіктися і знайти другу половинку. На них чекають тривалі прогулянки, походи в кіно, спільні подорожі – і справжня ідилія в особистому житті.

Раніше повідомлялося про трьох чоловіків за знаком Зодіаку, яким постійно зраджують.