Павло Глоба передбачив кінець пандемії коронавіруса: коли завершиться карантин

Несіть в світ добро, інакше бути біді, впевнений відомий астролог Павло Глоба. Небесні тіла вишикувалися в 2020 році так, як в 14 столітті, коли Європу охопила страшна епідемія чуми. Тоді вона тривала довгих 7 років. Що ж чекає людство в зв'язку з пандемією коронавіруса?

Павло Глоба передбачив кінець пандемії коронавіруса: коли завершиться карантин - today.ua

Чорний Місяць у Овні

27 січня Ліліт, іменована також Чорним Місяцем, увійшла в Знак Овна. Те ж саме вже відбувалося в середині 14 століття. Це принесло смерть величезній кількості людей.

За словами астролога, у такі періоди відбуваються війни, політичні потрясіння, епідемії смертельних хвороб. Нинішня ситуація обтяжується тим, що 2020-ий рік проходить під знаком Щура. Саме ці тварини завжди були рознощиками небезпечних для людини вірусів і бактерій. До того ж цей рік високосний, а тому сам по собі більш важкий і багато в чому вирішальний.

Павло Глоба передбачив кінець пандемії коронавіруса: коли завершиться карантинЧорний Місяць пробуде в Овні аж до 20 жовтня 2020 року, а це значить, впевнений Павло Глоба, що поширення коронавіруса навряд чи зійде нанівець до середини осені. Після цього Ліліт перейде в знак Тільця, але й це навряд чи означатиме рішення всіх проблем людства. Можливо, що напружена ситуація буде продовжуватися, хоча і вже в менш вираженій мірі, ніж зараз.

Однак Павло Глоба вважає, що багато чого залежить і від поведінки кожної окремої людини. Знизити градус смертельної небезпеки можна сподіваючись на щасливий результат, діючи по совісті, прагнучи до справедливості. «Зважуйте свої рішення і несіть добро у світ, що оточує вас», - закликав астролог.

Нагадаємо, раніше Павло Глоба назвав два знаки Зодіаку, представникам яких не так сильно загрожує коронавірус, як усім іншим.

ДЖЕРЕЛОvesti-ua.net