“Чоловік з дітьми не бачиться“: Олена Зеленська розповіла про проблеми в сім'ї через війну

Олена Зеленська розповіла, як війна змінила її сімейні стосунки. Дружина президента України Володимира Зеленського зізналася, що вони погіршилися, як і у багатьох інших пар.

“Чоловік з дітьми не бачиться“: Олена Зеленська розповіла про проблеми в сім'ї через війну  - today.ua

Перша леді України дала інтерв'ю ТСН, під час якого поділилася наболілим. Олена Зеленська нагадала, що вона із двома дітьми живе окремо від чоловіка. Вони рідко зустрічаються під час обідів.

Володимир Зеленський практично цілодобово на робочому місці – він координує питання безпеки нашої країни за умов повномасштабних бойових дій. Обраниця українського лідера поскаржилася на проблеми.

"З дітьми він не бачиться. Тому говорити, що наша родина возз'єдналася, поки що зарано. Ми так само, як і решта, чекаємо, коли закінчиться війна і ми зможемо жити нормальним життям. Я як ніхто розумію жінок і чоловіків, які зараз у розлуці", - зазначила Зеленська.

Дружина політика пояснила, що 9-річному синові Кирилу потрібен батько, з яким можна поспілкуватися віч-на-віч. А 17-річна дочка Олександра хотіла б обговорити з татом плани на майбутнє. Натомість у родичів є лише короткострокове спілкування по телефону.

“Чоловік з дітьми не бачиться“: Олена Зеленська розповіла про проблеми в сім'ї через війну Зеленська наголосила, що її родина, як і всі українські сім'ї, чекає на перемогу над рашистами. Дружина президента мріє, що знову зможе проводити вечори у колі найближчих людей.

"Діти не бачать батька і спілкуються з ним тільки по телефону. Тобто наші стосунки, можна сказати, зараз на паузі. Від наших дітей зараз дещо можна приховати, і я не приховую. Вони живуть у тому ж інформаційному просторі, що і я . Усі ми, українці, виховували дітей не для війни, а для миру", - цитує Олену телеканал CNN.

Нещодавно Олена Зеленська побувала на пам'ятному заході у Києві, присвяченому дітям-жертвам війни. Перша леді України розплакалася на публіці.