Карантин можуть продовжити до Нового року: до чого готуватися українцям

Ситуація з коронавірусом у світі і в Україні наводить на думку про те, що в найближчі місяці епідемія не припиниться. Зокрема, українцям треба готуватися до продовження карантину до Нового року. Про це заявив голова медичної комісії Києва, депутат Київської міської ради Олег Гелевей.

Карантин можуть продовжити до Нового року: до чого готуватися українцям - today.ua

За його словами, це сумна перспектива, але українцям треба морально готуватися до того, що кінець липня для карантину - не межа.

"Якщо так і далі буде продовжуватися, то ми повинні бути, принаймні, морально налаштовані, що карантин не тільки в Україні, але і у всьому світі, буде продовжено до нового року, і це факти, від яких на сьогоднішній день ми нікуди не можемо подітися", - зазначив Гелевей.

На сьогоднішній день число активних хворих в Україні становить 17 тис. 348 осіб. За останній тиждень кожну добу фіксується 600-800 нових хворих. Уряд продовжив адаптивний карантин до 31 липня, посилаючись на тенденцію підвищення рівня захворюваності СOVID-19. Якщо епідемія піде на спад, то поступово карантинні заходи будуть посилювати. Це може стосуватися режиму роботи громадського транспорту, проведення масових і спортивних заходів, роботи дитячих садків і фітнес-центрів.

Гелевей вважає, що якщо число хворих СOVID-19 перевищить показник в 20 тисяч, то Україна фактично зіткнеться з другою хвилею коронавіруса. Тоді посилення карантину буде неминучим.

Раніше повідомлялося, як будуть посилювати карантин в Україні найближчим часом, і які області не відповідають вимогам МОЗ щодо дотримання карантинних заходів.

ДЖЕРЕЛОglavred.info