Рідні Жанни Фріске створили благодійний фонд імені дочки: «Шепелєва не запитали»

Рідні Жанни Фріске створили благодійний фонд імені дочки: «Шепелєва не запитали» - today.ua

Жанна Фріске, яка після тяжкої хвороби пішла з життя у червні 2015 року, через майже п'ять років після своєї смерті, знову на слуху у суспільства.

За свого життя співачка була дуже популярна, і природно, про неї багато писали в ЗМІ. Чимало публікацій про зірку з'являлося також в період, коли вона хворіла. За долю улюбленої співачки переживали шанувальники, і вони ж зібрали тоді велику суму грошей на її лікування.

Однак і зараз ім'я співачки, а також історії з її життя продовжують активно обговорювати в пресі. Цього разу про Жанну Фріске згадали у зв'язку з організацією благодійного фонду її імені. Як з'ясувалося, фонд "Жанна Фріске – я поруч!" відкрили батьки покійно співачки разом з продюсером Олексієм Холопцевим.

Фонд, який буде допомагати дітям-сиротам, був зареєстрований у лютому цього року. До цього Холопцев уже створював подібну організацію, проте тоді він не реєстрував її юридично. Тепер же фонд пройшов реєстрацію і може працювати в правовому полі РФ.

Втім, чи буде успішним цей фонд, є великі сумніви. Справа в тому, що родина покійної співачки вже заплямована в нехорошій фінансовій історії з "Русфондом", який свого часу збирав гроші на лікування Жанни Фріске.

Тоді грошей було зібрано чимало, і на лікування співачки пішла лише половина накопиченої суми. Інші гроші "Русфонд" зажадав у сім'ї Фріске повернути назад. Однак вони їх і не думали повертати, поки "Русфонд" не витребував їх через суд.

Рідні Жанни Фріске створили благодійний фонд імені дочки: «Шепелєва не запитали»

Батьки тоді нібито виплатили і свою частину боргу, і частину, яку повинен був відшкодувати цивільний чоловік Жанни Фріске і батько її дитини Дмитро Шепелєв. Однак той своєї частки їм не повернув. Тоді батько Жанни Фріске подав в суд на коханого своєї покійної дочки. Судова тяганина за ці гроші триває досі, і коли скінчиться - невідомо.

Всі ці фінансові чвари між людьми, яких колись об'єднувала любов до Жанни Фріске, мають неприємний присмак. А тому є великі сумніви, чи захочуть благодійники мати справу з таким фондом.

Нагадаємо, лише тепер стало відомо,що Дмитро Шепелєв зраджував Жанні Фріске ще до її хвороби. Нібито у нього навіть є позашлюбна дитина в Болгарії.

Скільки українцям доведеться віддати за комуналку цієї зими: сума перевищує прожитковий мінімум
Комунальні послуги для українців з наступного місяця подорожчають, так як почнеться опалювальний сезон. Експерт Юрій Корольчук розповів, яку суму дове...
Чи варто українцям зараз міняти долари: експерти розповіли
Долар в Україні стрімко дорожчає і до кінця вересня, за прогнозами експертів, повинен досягти 28,40 грн/дол., тоді як на сьогоднішній день американськ...
Яким буде курс долара в кінці вересня: НБУ не зупинить подорожчання валюти
Національна валюта втрачає в ціні, а долар продовжує стрімко дорожчати. Така тенденція продовжиться і далі. Експерти прогнозують, що наступного тижня ...
Дорогі чиновники: у Мінфіні пояснили, чому Офісу президента підвищили витрати на наступний рік
Міністр фінансів Сергій Марченко розповів журналістам, чому в бюджеті на наступний рік збільшили витрати на утримання Офісу президента майже на 40%. Г...
Шмигаль намагається взяти контроль над ринком електроенергії в Україні: діє за спиною у Зеленського
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль планує перепідпорядкувати державну компанію “Укргідроенерго“ під свій контроль. Експерти розцінюють такий крок, як рейде...