Рідні Жанни Фріске створили благодійний фонд імені дочки: "Шепелєва не запитали"

Рідні Жанни Фріске створили благодійний фонд імені дочки: «Шепелєва не запитали» - today.ua

Жанна Фріске, яка після тяжкої хвороби пішла з життя у червні 2015 року, через майже п’ять років після своєї смерті, знову на слуху у суспільства.

За свого життя співачка була дуже популярна, і природно, про неї багато писали в ЗМІ. Чимало публікацій про зірку з’являлося також в період, коли вона хворіла. За долю улюбленої співачки переживали шанувальники, і вони ж зібрали тоді велику суму грошей на її лікування.

Однак і зараз ім’я співачки, а також історії з її життя продовжують активно обговорювати в пресі. Цього разу про Жанну Фріске згадали у зв’язку з організацією благодійного фонду її імені. Як з’ясувалося, фонд “Жанна Фріске – я поруч!” відкрили батьки покійно співачки разом з продюсером Олексієм Холопцевим.

Фонд, який буде допомагати дітям-сиротам, був зареєстрований у лютому цього року. До цього Холопцев уже створював подібну організацію, проте тоді він не реєстрував її юридично. Тепер же фонд пройшов реєстрацію і може працювати в правовому полі РФ.

Втім, чи буде успішним цей фонд, є великі сумніви. Справа в тому, що родина покійної співачки вже заплямована в нехорошій фінансовій історії з “Русфондом”, який свого часу збирав гроші на лікування Жанни Фріске.

Тоді грошей було зібрано чимало, і на лікування співачки пішла лише половина накопиченої суми. Інші гроші “Русфонд” зажадав у сім’ї Фріске повернути назад. Однак вони їх і не думали повертати, поки “Русфонд” не витребував їх через суд.

Батьки тоді нібито виплатили і свою частину боргу, і частину, яку повинен був відшкодувати цивільний чоловік Жанни Фріске і батько її дитини Дмитро Шепелєв. Однак той своєї частки їм не повернув. Тоді батько Жанни Фріске подав в суд на коханого своєї покійної дочки. Судова тяганина за ці гроші триває досі, і коли скінчиться – невідомо.

Всі ці фінансові чвари між людьми, яких колись об’єднувала любов до Жанни Фріске, мають неприємний присмак. А тому є великі сумніви, чи захочуть благодійники мати справу з таким фондом.

Нагадаємо, лише тепер стало відомо,що Дмитро Шепелєв зраджував Жанні Фріске ще до її хвороби. Нібито у нього навіть є позашлюбна дитина в Болгарії.

Якою була Алла Пугачова до Галкіна і пластики: рідкісні фото співачки
Алла Пугачова, яка нещодавно несподівано зізналася в тому, що вона старіє, в молодості виглядала зовсім інакше. Що, втім, і не дивно, адже час змінює усіх....
День батька в Україні: історія свята і коли відзначають
День батька відзначається в усьому світі, так само як і День матері. Батько у житті кожної дитини відіграє важливу роль, і дякувати йому за його...
Повалій пригадали, як вона співала в ресторані у Криму: “Це було так чудово!”
Таїсія Повалій, яка перебуває дні на карантині, подібно до інших зірок шоу-бізнесу, із задоволенням проводить час у своєму будинку. Нещодавно співачка опублікувала фото зі свого...
Зеленський задекларував свої мільйонні доходи: квартири та будинки в Україні, Великобританії та Італії
Президент Володимир Зеленський 30 травня подав декларацію про свої доходи, в якій зафіксовано інформацію про все майно та активи його сім’ї. Згідно з документом, у...
Підвищення пенсійного віку: Шмигаль назвав вимоги МВФ до України
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль прокоментував українцям вимоги, які висунув Міжнародний валютний Фонд Україні напередодні надання чергового траншу, що відбудеться 6 червня. Що стосується пенсійного питання, то МВФ...