Настя Каменських поділилася милим домашнім фото з Потапом

3759
Настя Каменських поділилася милим домашнім фото з Потапом - today.ua

Українська співачка Настя Каменських, яка нещодавно повернулася з медового місяця, поділилася з підписниками в Instagram милим сімейним фото, на якому позує в обнімку з чоловіком Потапом. В кадрі поп-зірка з’явилася без макіяжу і з зібраними волоссям. Її шанувальники зазначили, що на знімку пара виглядає дуже щасливою.

“Яка красива пара”, “Любов”, “П’явки”, “Дивитесь разом”, “Які ж ви сексі”, “Лапочки”, “Лапулі”, “Це справжня любов”, “Намистинки”,”Будьте щасливі, бережіть свою любов!”,- пишуть коментатори.

Раніше Настя Каменських виклала в Instagram фото, зроблене в спортзалі, яке підписала: “Так круто починати день зі спорту! Спасибі Андрію Хомицькому за заряд, а Потапу за підтримку у всьому”. На знімку співачка позує разом зі своїм тренером та Потапом.

Цю фотографію розмістив у своєму мікроблозі і Потап. У підписі до фото він зазначив: “Так прикольно рано встати влітку, до спеки, потренитися і кайфувати один від одного, Чім Пім Пау! Тому що разом все легше і веселіше, веселіше і якось по-сімейному”.

Раніше Today.ua повідомляв, що Настя Каменських поділилася своїми планами на літо.

загрузка...