Лоліта Мілявська розповіла Гордону про “карателів“, які творили безчинства на Донбасі

Лоліта Мілявська розповіла Гордону про “карателів“, які творили безчинства на Донбасі  - today.ua

Лоліта Мілявська нещодавно дала українському журналісту Дмитру Гордону розлоге інтерв'ю. Бесідувати їм, з відомих причин довелось не в Києві і не в Москві, а в Німеччині, у Дюссельдорфі, куди Лоліта  якраз, перед самим карантином, встигла вскочити на гастролі.

У довгому інтерв'ю, що тривало понад три години,  журналіст зі співачкою говорили про все: від дуже особистого до глобальної політики. Та найбільше, звісно, йшлось про те, як розвиваються стосунки між Україною і Росією останні шість років.

Для теперішньої москвички Лоліти Мілявської питання взаємин двох держав не абстракте, а цілком конкретне і животрепетне. Адже сама Лоліта родом з України, і тут, у Києві, проживає її старенька мати з її єдиною донькою.

Мілявська, звісно, має  власний набір суджень щодо того, що відбувається у відносинах між двома державами. Той набір формувався під впливом російської пропаганди та власних, вкрай уривчастих, вражень. Щоправда співачка й не претендує на істину, та й взагалі каже, що ніколи не заглиблювалась у політику. Але вона вважає: щось у взаєминах двох, колись братніх, держав негаразд.

Зокрема співачка поділилась досвідом власних відвідин Донбасу у липні минулого року. Каже, під час її відвідин був обстріл Первоймаська . Гатили начебто "свої по своїх", по мирному населенню. Втім, кого там вважають "своїми", Лоліта не уточнювала.

А ще, місцеві жителі нарозповідали Мілявській багато жахів про безчинства "карателів" на території Донбасу.

"Причому не з боку української армії. Я говорю те, що мені розказали мирні жителі, в основному жінки. Котел, який був, багато хто став свідками звірств. Вони говорили, що українська регулярна армія зайшла і сказала: "Хто може – тікайте, бо ми не зможемо нічого зробити, за нами йдуть карателі". Котел, який був, багато стали свідками. Люди сідали на машини, виїжджали, котел був оточений, по бензобакам стріляли, добивали жінок і дітей. І тому тепер ці люди за мир», - розповіла Лоліта Дмитру Гордону.

https://www.youtube.com/watch?v=wSxPJwAQ04w&feature=emb_logo

Що в тих оповідках правда, що гіпербола, а що й відвертий вимисел, лише Богу відомо. Однак співачка твердо переконана в одному: війною війну не здолати - усім потрібен мир. Втім, як сама зізналась Мілявська, вона не політик і не претендує на роль оракула, а лише висловила власні міркування.

Нагадаємо, у тому ж інтерв'ю Лоліта Мілявська дала несподівану відповідь на запитання, чий Крим. "Мій! Тому що звідти пішло життя моїх батьків", - відповіла Гордону співачка.

Українці можуть отримувати пенсію в ЄС: основні умови і правила оформлення грошових виплат
Громадяни України, які заробляють в країнах ЄС, можуть розраховувати на те, що по досягненню похилого віку у них буде право на оформлення європейських...
Порошенко - лідер з виведення грошей з України: екс-президент відмивав кошти через свій банк
Підрозділ Мінфіну США FinCEN, який моніторить рух американської валюти по всьому світу, оприлюднив інформацію, що п'ятий президент України виявився лі...
Курс долара в Україні став рекордним за останні 1,5 роки: скільки коштує валюта
Курс долара в Україні у вівторок, 22 вересня, піднявся до 28,20 грн/долар. Ще вчора американська валюта коштувала на 3 копійки дешевше. Сьогоднішній к...
Команда Зеленського “заробила“ близько 30 млрд гривень на “Укрзалізниці“ - Омелян
Володимир Зеленський і його команда на початку свого президентського терміну обіцяли провести реформу “Укрзалізниці“, проте, до цих пір це всього лише...
Рослинна олія стрімко дорожчає: в Україні фіксують катастрофічне зростання цін
У 2020 році в Україні урожай соняшнику очікується на рівні в два рази нижче, ніж в минулі роки. А це означає, що соняшникова олія з насіння нового вро...