Синоптики приголомшили прогнозом погоди на червень: “Буде, як у травні...“

Погода в Україні в перший місяць літа мало чим буде відрізнятися від травневої погоди, але температура повітря все-таки буде вищою. Такий прогноз надав співробітник Укргідрометцентру Владислав Білик. За словами синоптика, зазвичай червень доволі прохолодний і дощовий, і цей рік не стане виключенням.

Синоптики приголомшили прогнозом погоди на червень: “Буде, як у травні...“ - today.ua

Білик спрогнозував, що перший місяць літа буде схожим на травень. Залежно від регіону можливі коливання у межах одного градусу, кількість опадів буде в межах норми. У порівнянні з минулим роком, перша декада червня буде доволі прохолодною, але опадів буде менше.

За прогнозом Укргідрометцентру, середня місячна температура в червні передбачається на рівні +18...+22 градусів тепла, що навіть вище середніх багаторічних значень. Прогнозується, що в червні випаде 43-90 мм опадів, у Карпатах та місцями на Прикарпатті 105-156 мм, місцями йтимуть зливи. Тривалої спеки у червні точно не буде.

Синоптики приголомшили прогнозом погоди на червень: “Буде, як у травні...“

Синоптик Зоя Олійник додала, що червень не буде холоднішим за травень. За її словами, температура повітря не повинна опускатися нижче позначки в +18...+19 градусів, в середньому очікується +20...+25 градусів.

Найтеплішим літнім місяцем має стати серпень. Тому планувати літню відпустку поки не поспішайте. Якщо у червні та липні навіть і будуть жаркі літні дні, то температура вночі буде сильно опускатися. Синоптики не радять українцям далеко ховати демісезонні речі, адже прохолодними літніми ранками та вечорами вони вам знадобляться.

Раніше українські синоптики оприлюднили прогноз погоди на літо 2020, в якому перерахували природні катаклізми, які обрушаться на країну найближчим часом.

ДЖЕРЕЛОunian.ua