Перший чоловік Ані Лорак розповів про зірку багато потаємного: “Сприймаєш як тіло, а душі там немає“

Перший чоловік Ані Лорак розповів про зірку багато потаємного: “Сприймаєш як тіло, а душі там немає“  - today.ua

Ані Лорак – співачка, яку знають, люблять і якою сьогодні захоплюються мільйони шанувальників в усьому світі. Однак співуча дівчинка з Чернівців не завжди була зіркою. Навіть більше, її дитинство не віщувало того, що дівчинка стане знаменита.

Кароліна виховувалася в багатодітній сім'ї. Батько їх покинув. Мама не могла одна підняти чотирьох дітей, і тому змушена була Кароліну та ще одного сина віддати в інтернат. І хто знає, як би склалося життя зірки, якби не її співочий талант. І якби талановиту юну співачку не помітив у Чернівцях на конкурсі продюсер Юрій Фальоса.

Він запропонував 13-річній дівчинці працювати з ним, і згодом забрав Кароліну до себе у Київ. Поступово творчий зв'язок із юною співачкою переріс у дещо більше. Через Ані Фальоса покинув дружину і дочку. Він забрав сина і почав нове життя, намагаючись побудувати сім'ю утрьох: зі своїм сином і своєю юною підопічною.

Однак, проживши 9 років під одним дахом, Кароліна та Юрій так і не стали подружжям. Він каже, що його зупинила 18-річна різниця у віці. Мовляв, він завжди знав, що рано чи пізно дівчина закохається в однолітка. Так і сталося.

"Це сталося в 2000 році, коли вона просто втратила голову. Їй не потрібен був ні шоу-бізнес, ні кар'єра, ні музика, нічого", - пригадує він.

Обранцем Ані став всесвітньо відомий футболіст Сергій Ребров. Кароліна чесно зізналася Юрію, що закохалася до нестями. Це і спровокувало розрив між ними.

Перший чоловік Ані Лорак розповів про зірку багато потаємного: “Сприймаєш як тіло, а душі там немає“

З ті пір пройшло багато років. Кароліна встигла сходити заміж (не за Реброва, до речі), але теж за свого ровесника – турецького хлопця Мурата Налчаджіоглу . Співачка встигла народити дочку, розлучитися з Муратом і знайти нового коханого.

Не стояло на місці і життя Юрія Фальоси. Зараз він згадує про їхні стосунки без надриву. Однак перші два роки після розриву, пригадує Юрій, були нестерпно важкими. Він намагався вибити клин клином. Рятувався іншими жінками, але це мало допомагало.

"Жінки жінками: сприймаєш як тіло, а душі там немає. Була сильна депресія", - згадує продюсер.

Ні до, ні після Ані Лорак в його продюсерській долі більше не спалахувало такої яскравої зірки, як Кароліна. Він досі пишається нею і бажає їй тільки високого польоту. Очевидно і для Кароліни він, як і раніше, багато значить.
"Ані Лорак досі мені телефонує майже щодня", - несподівано зізнався її колишній продюсер.

Цікаво, чи знають усі інші чоловіки співачки, що вона майже щодня спілкується зі своїм першим чоловіком? До речі, колишній чоловік Кароліни, Мурат, теж часу дарма не гає. Нещодавно він засвітився в Мережі у товаристві ефектної блондинки, з якою дуже непогано виглядає.

Гороскоп на 10 липня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Близнюкам не виказувати свої секрети, а Терезам відпустити свою натуру на свободу
Гороскоп на п'ятницю, 10 липня 2020 року, обіцяє сприятливий день для тих, хто звик працювати системно. Спонтанні дії не матимуть успіху. Зате людям, ...
Найнебезпечніші дні серпня: гороскоп на останній місяць літа 2020
У серпні 2020 українців чекає кілька дуже небезпечних днів. Астрологи попереджають, що в деякі дати небесні світила вишикуються таким чином, коли буде...
Магнітні бурі у липні 2020: названа дата самого потужного і затяжного удару стихії
Не тільки метеозалежним людям, але навіть абсолютно здоровим та енергійним варто заздалегідь підготуватися до магнітних бур у липні 2020. Справа в том...
В Україні дозволять виходити на пенсію до 60 років, навіть якщо ви не пільговик: ПФУ назвав умову
В Україні можна буде виходити на пенсію до 60 років. Такою втішною новиною порадували громадян працівники Пенсійного фонду України. Та, на жаль, ця но...
«Укрзалізницю» розділять на п'ять компаній: що це означає для простих громадян
Як відомо, «Укрзалізниця», особливо її сфера пасажирських перевезень, є збитковою. На сьогоднішній день можливість руху пасажирських поїздів відбуваєт...