Меган Маркл може стати президентом США: дружина принца Гаррі йде в політику

Стало зрозуміло, чому Меган Макл змусила принца Гаррі відмовитися від королівських обов'язків і привілеїв. Меган націлилася на політичну кар'єру.

Меган Маркл може стати президентом США: дружина принца Гаррі йде в політику - today.ua

Принаймні, дружина принца Гаррі вже не приховує цього. Навіть більше, є серйозне припущення, що симпатична брюнетка через кілька років може заявити про президентські амбіції. Тепер уже зрозуміло, чому Меган так поспішала скласти з себе тягар королівських обов'язків.

На своєму політичному поприщі Меган Маркл має намір боротися з расизмом, а також відстоювати гендерну рівність. І та, й інша проблема їй не чужі. Будучи сама наполовину афроамериканкою, дружина принца Гаррі не з чуток знає про те, що таке расизм. Ну, і оскільки вона жінка, то про гендерну нерівність також знає не з чуток.

Меган Маркл може стати президентом США: дружина принца Гаррі йде в політику

До речі, букмекери давно ставлять на те, що в 2024 році Меган буде висувати себе на пост президента США. Чи виграє вона вибори, це ще питання, але в будь-якому випадку, політичний капітал собі цим напрацює.

Однак зараз Меган Маркл і принц Гаррі вирішили повернутися до Британії. Життя в США у подружжя поки не заладилася. Через карантин герцоги Сассекські залишилися без роботи та опинилися на утриманні у принца Чарльза. Тому вони вирішили поки пожити в своєму маєтку у Віндзорі.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua