Злата Огневич залишає Україну

1139
Злата Огневич залишає Україну - today.ua

Українська співачка Злата Огневич, на яку 1 березня напали прямо біля під’їзду її будинку, вже цього літа залишить Україну і вирушить у концертний тур по Північній Америці і Канаді. Про це зірка повідомила на своїй сторінці в Instagram, зазначивши, що відвідає п’ять найбільших міст США і завершить свій тур концертом в Нью-Йорку.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Вісь ми і їдемо в тур Америкою та Канадою🇺🇸 🇨🇦 . Хвилювання і рік плідної роботи над цим туром-позаду, а попереду – зустріч з Тобою!!! Я хочу побачити вогонь у Твоїх очах, бо він коштовніший, ніж продані квітки! Я хочу, щоб жодна людина не пішла байдужою. Я хочу, щоб Ви почули справжню Сповідь моєї душі… Я не вмію просто співати гарну музику, але я вмію розмовляти нею до кожного слухача і я щиро вірю в те, що на мої концерти прийде саме той глядач, про якого я так мріяла в дитинстві, стоячи перед дзеркалом з іграшковим мікрофоном!♥️ . . 👉🏽 EVENT UA @a.balbus present 👈🏽 #ukraine🇺🇦 #zlataognevich #златаогневич #usatour #singer #music #українськамузика #canadatour #art #live

Публікація від ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

У своїй публікації Злата зазначила, що на її виступи прийдуть ті глядачі, про яких вона мріяла в дитинстві, стоячи перед дзеркалом з іграшковим мікрофоном.

Шанувальники артистки з радістю сприйняли новину про концертний тур по Америці, але все ж вони більше очікують тур по Україні, який відбудеться восени. Злата Огневич відвідає 35 міст рідної країни.

“Це буде фурор! Удачі! Ти супер!”, “Тобі є, що сказати… Країни, відстані, культура, континенти… Артист (музикант!) і глядач спілкуються однією мовою) Знай, твій слухач завжди поруч”, Прекрасного Вам туру! Море квітів, посмішок і радості”, – написали коментатори.

Раніше повідомлялося, що Злата Огневич подорожувала по Берліну і публікувала фото без макіяжу в street-style образі. Найбільше її вразив місцевий стріт-арт і алея мистецтв під відкритим небом.

загрузка...