Як схуднути в домашніх умовах

Як схуднути без дієт в домашніх умовах? Багатьох жінок хвилює це питання, особливо тих, хто мріє про струнку фігуру напередодні курортного сезону. І для того, щоб схуднути в домашніх умовах, потрібно лише дотримуватися кількох простих методів.

Як схуднути в домашніх умовах  - today.ua
  • «Прихований» фітнес - цю вправу можна виконувати де завгодно (приймаючи душ, сидячи за робочим столом). Для його виконання необхідно на видиху втягнути живіт як можна сильніше і зафіксувати в такому положенні на 3-4 секунди. Потім на вдиху м'язи потрібно розслабити. Починайте від 10 повторів, поступово доводячи їх кількість до 50. Повторюйте цю вправу щодня через кожні 1-2 години.
  • Самомасаж. Коли приймаєте душ, не полінуйтеся зробити собі самомасаж. Використовуйте для цього масажну губку і скраб для тіла, що містить великі частинки. Щоб підсилити ефект від масажу, приймайте контрастний душ.
  • Швидкі кроки. Прискорте процес спалювання калорій, збільшивши швидкість темпу ходьби. При цьому намагайтеся щодня проходити мінімум десять тисяч кроків. Спробуйте навіть вдома, коли переміщується з однієї кімнати в іншу, рухатися набагато швидше, ніж зазвичай.
  • Порційне харчування. Привчіть себе вживати їжу невеликими порціями, приготувавши їжу завчасно і розподіливши її по контейнерах однакових розмірів. Крім того, можна написати на кожному контейнері час, таким чином привчивши себе харчуватися за розкладом. За допомогою такого методу ви навчитеся дотримуватися суворого режиму.
  • Корисні солодощі. Цукерки та шоколад замініть горіхами та фруктами. Віддавайте перевагу яблукам, абрикосам, сливам, куразі, чорносливу та інжиру.
  • Усвідомленість. Перед тим, як приступати до їжі, насолодіться видом і запахом. Привчіть себе як можна довше насолоджуватися кожною стравою – так відчуття насичення прийде швидше.
  • Здоровий сон. Гормон росту (соматотропін) – один з найважливіших в організмі. Він відповідає за регуляцію ваги і уповільнює біологічний процес старіння. Щоб гормон росту сприяв схудненню, рекомендується спати не менше восьми годин.

Раніше дієтологи дали поради, як утримати вагу після схуднення. Не варто панікувати, якщо після закінчення дієти вага трохи збільшилася. Адже як тільки запаси в організмі поповняться, вона прийде в норму.

ДЖЕРЕЛОrz.com.ua