Піти у відпустку і не погладшати: дієтолог дала 5 цінних порад

Автор: Оксана Житнюк

Повернутись з відпустки і побачити на вагах нові та не надто приємні цифри - ситуація, знайома багатьом жінкам. Втім, якщо виконувати декілька простих правил, можна уникнути набору зайвої ваги під час відпочинку.

Піти у відпустку і не погладшати: дієтолог дала 5 цінних порад - today.ua

Дієтолог Крістіна Шереметьєва дала поради, як залишатись у гарній формі під час та після відпустки.

1. Не допускати думки "зараз розслаблюся, а після відпустки схудну"

За словами дієтолога, після такого "розслаблення" потім буде психологічно складно взяти себе в руки і дійсно почати боротись із зайвою вагою.

Шереметьєва наголосила, що найбільша помилка – зводити їжу в культ. Для багатьох вона стає головною метою відпустки, святкових застіль і дружніх посиденьок. Слід пам'ятати, що їжа потрібна людині не для задоволення, а для його нормального функціонування. А задоволення у відпустці можна отримувати і від інших речей - прогулянок, екскурсій, танців, покупки сувенірів і т.д.

Популярні зараз

В Україні очікується масштабне підвищення заробітних плат

У Мінекономіки спрогнозували зростання курсу долара до 50 гривень

Греція остаточно відмовила у передачі систем Patriot Україні: названо причину

Верховна Рада знайшла додаткові підстави для припинення виплати пенсій

2. Не переоцінюйте фізичну активність

У відпустці люди часто рухаються більше, ніж удома, що підвищує апетит. Непомітно для себе людина починає їсти більше. При цьому протягом відпустки можна встигнути звикнути до великої кількості їжі і продовжити так харчуватись і вдома. При цьому фізична активність вже буде нижчою, що призведе до набору ваги.

4. Не варто їсти все підряд

Відпочиваючи в режимі "олл інклюзів" і харчуючись в ресторані зі шведським столом, звісно, хочеться спробувати все й одразу. Однак не слід забувати, що велика кількість різної їжі стане сильним ударом для організму. Рекомендується їсти маленькими порціями та регулярно. Також дієтолог радить в один день куштувати щось одне, в інший - інше.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

5. Не зловживати соками і фруктами

Деякі вважають, що споживання фруктів і соків у великій кількості не нашкодить фігурі. Однак слід пам'ятати, що фрукти містять фруктозу (моносахарид), яка по своїй суті є швидким вуглеводом. А в магазинних соках міститься дуже багато цукру, тому це точно не можна назвати корисним продуктом.

Нагадаємо, дієтологи радять для інтенсивного схуднення за короткий час дотримуватися питної дієти, яка дозволяє скинути в середньому сім кілограмів за сім днів.