Туроператора “JoinUP!“ покарали за обман українців

Автор: Лобанова Єлизавета

Антимонопольний комітет вдруге за рік оштрафував українського туроператора "JoinUP!" за обман клієнтів та нечесну конкуренцію. Було встановлено, що туроператор пропонував своїм потенційним клієнтам послуги авіакомпаній "МАУ" та "Роза вітрів", з якими в нього не було укладено угод. Натомість туристів відправляли рейсами авіакомпанії SkyUp, яка є власником "JoinUP!". Як відомо, саме ця авіакомпанія найчастіше затримує та переносить рейси на найпопулярніші туристичні напрями, через що більшість туристів відмовляється від її послуг.

Туроператора “JoinUP!“ покарали за обман українців  - today.ua

В розпорядженні Антимонопольного Комітету є звернення громадян, які постраждали від обману туроператора, оскільки гарантія перельоту саме цими перевізниками була для них ключовою у виборі відпочинку на курортах Єгипту та Туреччини.

За це, вже друге поспіль порушення, на туроператора "JoinUP! накладено штраф у розмірі 1,5 млн грн.

Минулого разу Антимонопольний комітет оштрафував компанію "JoinUP!" на 68 тис грн у січні 2019 року за неправдиву рекламу стосовно "лідерства" компанії на ринку.

Популярні зараз

Пенсіонери отримають до 3100 грн до Дня Незалежності: як подати заявку

Названо найгарячішу точку фронту: росіянам наказали захопити місто за будь-яку ціну

Українців попередили, що їм можуть не зарахувати частину страхового стажу: хто ризикує не вийти на пенсію вчасно

Гетманцев попередив українців про підвищення податків: “Пропозиції будуть радикальними“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, більше доби 180 українських туристів не могли вилетіти з аеропорту  Барселони в Харків через поломку літака авіакомпанії SkyUp.

Раніше повідомлялося, що Баришівський районний суд Київської області зупинив ліцензію авіакомпанії SkyUp Airlines на перевезення пасажирів авіатранспортом через системні невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки. Міністр інфраструктури Володимир Омелян підкреслив, що райсуд некомпетентний приймати подібні рішення.