Лукашенко розповів, що готовий до союзу з Росією

291
Лукашенко розповів, що готовий до союзу з Росією - today.ua

Президент Білорусі Олександр Лукашенко відзначив, що республіка зберігає прихильність ідеї союзного будівництва з Росією, проте головною умовою “злиття” є створення рівних умов для народів. Про це Лукашенко заявив у вівторок, 5 березня, під час робочої наради, повідомляє сайт глави РБ.

За словами Лукашенка, зараз жодна країна, навіть супердержава, не в змозі забезпечувати свій сталий розвиток самостійно, ізольовано один від одного. Тому Білорусь зберігає абсолютну відданість ідеї союзного будівництва з Росією, однак основним принципом відповідного проекту є створення рівних умов.

“На інших інших принципах союз неможливий. І принцип рівних умов повинен неухильно дотримуватися. Постулат суверенітету також залишається для Білорусі непорушним”, – сказав глава держави.

Глава держави також нагадав, що саме широке поле для взаємодії у Білорусі склалося з Росією, однак є і великий набір постійно виникаючих питань.

“Актуальні проблеми знаходяться сьогодні в економічній сфері. В інших проблем практично не існує”, – зазначив білоруський лідер.

Крім того, Лукашенко заявив, що готовий переглянути підходи до інтеграції за рекомендаціями російського президента Володимира Путіна.

Нагадаємо, раніше Лукашенко заявив, що якщо в Білорусі винести на референдум питання про об’єднання РБ та Росії, то 98% проголосують проти.

Однак Білорусь абсолютно не проти створити загальну валюту з Російською Федерацією.

загрузка...