”Навіщо нам вигадувати талер”? Лукашенко збирається створити єдиний рубль з РФ

87
"Навіщо нам вигадувати талер"? Лукашенко збирається створити єдиний рубль з РФ - today.ua

Під час «Великої розмови з Президентом», яка відбулася в п’ятницю, 1 березня, і тривала сім з половиною годин, глава білоруської держави Олександр Лукашенко в прямому ефірі відповідав на запитання експертів та журналістів. Про це повідомляє сайт президента Республіки Білорусь.

За словами Лукашенка, Білорусь абсолютно не проти створити спільну валюту з Російською Федерацією, проте їм має бути ані російський, ані білоруський рубль.

Як заявив Лукашенко, на зустрічах з президентом Росії Володимиром Путіним вони обговорювали можливе “злиття” валют.

До того, що загальної грошової еденицей серед двох країн стане рубль, сторони дійшли одностайної думки, оскільки і в РБ і РФ, ходить саме рубль.

“Навіщо нам вигадувати талер? Тільки питання ж не в цьому. Це буде не російський, не білоруський рубль. Це буде наш спільний рубль, якщо він буде. І головне — емісійний центр”, – сказав Лукашенко.

При цьому, Лукашенко вважає, що зовсім неважливо, де буде знаходитися емісійний центр і схиляється до того, щоб банк-емітент перебував на батьківщині російського президента – у Санкт-Петербурзі.

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з особовим складом Військової академії республіки заявив, що ні за яких обставин не піде на об’єднання ні з Росією, ні з Польщею.

Також ми писали, що Лукашенко став найпопулярнішим закордонним політиком серед українців.

Крім того, Лукашенко вважає, що президентські вибори в Україні виграє чинний глава держави Петро Порошенко.

загрузка...