Лукашенко заявив про готовність об’єднатися з РФ

Лукашенко заявив про готовність об'єднатися з РФ - today.ua
Loading...

Білорусь з Росією настільки готові йти по шляху об’єднання, наскільки до цього готові народи обох країн. Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко за підсумками переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним.

Лукашенко зазначив, що особисто для нього незалежність є поняттям відносним. І в Бєларусі, за його словами, немає проблем з суверенітетом, виходячи з того, що існують дві незалежні держави.

За словами білоруського лідера, він разом з очільником Кремля готовий об’єднувати зусилля в єднанні держав, однак президенти перш за все повинні виконувати волю своїх народів.

“Ми завтра можемо об’єднатися – у нас проблем немає. Але чи готові ви – росіяни та білоруси – на це? Питання”.

Якщо ж ні росіяни, ні білоруси не готові до об’єднання, то, Лукашенко висловив упевненість, навіть могутня та величезна Росія, за його словами, не в змозі нав’язати комусь свою волю.

Також президент РБ закликав народи двох країн готувати свою свідомість для цілей, пообіцявши їх реалізовувати.

У свою чергу Володимир Путін зазначив, що повністю незалежних держав не існує, оскільки сучасний світ – це “світ взаємозалежності”.

Зазначимо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його країну з усіх боків випробовують на суверенітет і незалежність, але спростував інформацію щодо можливого об’єднання країни з Росією.

Володимир Остапчук після розлучення з дружиною зізнався у проблемах в особистому житті
Володимир Остапчук розповів про те, що його життя після розлучення змінилася в інший бік. Український телеведучий і фіналіст шоу “Танці з зірками” зізнався, що йому...
Схуднення за 2 тижні на 10 кг: дієтологи дали дієві поради напередодні Нового року
Щоб виглядати ефектно в новорічну ніч і одягти улюблену сукню, можна на деякий час відмовитися від шкідливих звичок і сісти на дієту. Тим більше, що...
Доктор Комаровський назвав перші симптоми та ознаки грипу
В Україну прийшов сезон інфекційних і вірусних захворювань. Одним з найбільш небезпечних є грип. Відомий дитячий педіатр Євген Комаровський назвав перші симптоми та ознаки грипу....
Передумали розлучатися: Ані Лорак вирішила помиритися з колишнім чоловіком
Ані Лорак і Мурат забрали свої заяви з суду. Офіційно пара розірвала стосунки в січні 2019 року після 10 років шлюбу. Після цього колишні кохані...