Дієтологи назвали солодощі, які можна їсти під час дієти

Більшість людей давно звикли до думки і змирились з тим, що схуднення і солодощі - речі несумісні. Втім, за словами дієтологів, якщо споживати "правильні" солодощі в помірній кількості та в певний проміжок часу, це не нашкодить фігурі.

Дієтологи назвали солодощі, які можна їсти під час дієти - today.ua

При цьому найголовніше - обирати натуральні продукти.

Пастила і мармелад

Ці плодово-ягідні солодощі стануть чудовим десертом, який не "відкладеться" у вигляді жиру на тілі. Пастила і мармелад чудово втамують голод, вони смачні, солодкі та не шкідливі для здоров'я і фігури. Але, звичайно, навіть корисні солодощі треба вживати "без фанатизму".

Джеми та конфітюри

Натуральне варення з вмістом великої кількості цукру - не найкорисніший десерт, навіть якщо його приготували з кращих ягід і фруктів. Однак є варіанти корисних альтернатив - джеми і конфітюри, які готуються без цукру, за допомогою уварювання ягід.

Шоколад

В 100 грамах шоколаду міститься цілих 500 ккал, але дієтологи дозволяють під час схуднення вживати шоколад з 99-процентним вмістом какао, в якому зовсім немає цукру. Отже, важливо обирати "правильний" шоколад.

Мед

Мед повинен бути натуральним і правильно зберігатись. Мед швидко втрачає свої властивості, якщо стоїть відкритим на світлі або піддається нагріванню.

Нагадаємо, раніше дієтологи розкрили секрет, як схуднути на чорному хлібі.