Зеленський не прийде у Верховну Раду на репетицію своєї інавгурації

1532
Зеленський не прийде у Верховну Раду на репетицію своєї інавгурації - today.ua

Сьогодні, 19 травня, у стінах Верховної Ради відбудеться генеральна репетиція інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського. Стало відомо, що сам Зеленський не буде присутній на репетиції. Про це повідомило джерело в правоохоронних органах.

“Планується велика репетиція, ближче до вечора, Зеленського на ній не буде, така інформація станом на зараз”, – сказано в повідомленні.

За наданою інформацією, участь у репетиції візьмуть усі структури, задіяні в процедурі інавгураціі президента. Генеральна репетиція мала розпочатися о 14:00, проте її  відклали.

Наразі під будівлею ВРУ облаштовують сцену для завтрашньої церемонії. Також біля Верховної Ради встановили великий екран, щоб народ міг спостерігати за процедурою інавгурації. Напроти екрану встановлена ​​платформа для глядачів і журналістів.

Крім того, підготовка триває і біля Маріїнського палацу, зокрема, встановлюються камери і майданчики для операторів. Площа між Радою та Маріїнським парком розділена жовто-блакитними парканом.

Правопорядок у центральній частині столиці забезпечує поліція, на місці підготовки присутні керівники патрульної та Національної поліції, а також Нацгвардії.

Нагадаємо, інавгурація Володимира Зеленського буде проходити у три етапи і розпочнеться 20 травня о 10:00 у кулуарах Верховної Ради. Далі Зеленський проведе ряд дипломатичних зустрічей з міжнародними і титулованими гостями в Маріїнському парку біля парламенту. І на третьому етапі новий президент прямо з парку поїде в свій кабінет на Банкову. При цьому, новообраний президент відмовився від традиційної світської вечірки, яку зазвичай влаштовують для бомонду глави держави, що вступили на посаду.

Також повідомлялося, що на урочисту церемонію вступу на посаду новообраного президента Володимира Зеленського повинні приїхати президенти Грузії, Угорщини, Латвії, Литви та Естонії. 

загрузка...