У МЗС повідомили, хто приїде на інавгурацію Зеленського

На урочисту церемонію вступу на посаду новообраного президента Володимира Зеленського повинні приїхати президенти Грузії, Угорщини, Латвії, Литви та Естонії. Про це у Twitter повідомила спікер зовнішньополітичного відомства України Катерина Зеленко.

У МЗС повідомили, хто приїде на інавгурацію Зеленського - today.ua
Фото: facebook.com/Kvartal95Online

Окрім того, на інавгурацію у Київ прибудуть прем'єр-міністри Туреччини та Молдови, віце-прем'єри Білорусі, Румунії, Словаччини та Болгарії, а також глава парламенту Азербайджану.

Від Сполучених Штатів очікують міністра енергетики, від Канади — міністра оборони, від Франції — міністра з питань Європи, а від Польщі — має прибути глава МЗС.

Окрім того, у МЗС України повідомили, підтвердили свої наміри прибути на інавгурацію новообраного президента понад 40 інших високих представників.

https://twitter.com/KaterynaZelenko/status/1129751179725037568

Офіційних представників російської влади не запрошували на інавгурацію новообраного президента України.

Нагадаємо, у неділю, 19 травня та понеділок, 20 травня, у Києві через прибуттям численних міжнародних делегацій та гостей тимчасово обмежать рух транспортних засобів.

Нагадаємо також, що інавгурація новообраного президента Володимира Зеленського буде розбита на три умовних етапи. При цьому, новообраний президент відмовився від традиційної світської вечірки, яку зазвичай влаштовують для бомонду глави держави, що вступили на посаду.