Європейська комісія схвалила перший пакет допомоги Ірану

Автор: Діана Сяркі

У четвер, 23 серпня, Європейська комісія схвалила перший пакет допомоги Ірану у розмірі 18 мільйонів євро для підтримки проектів, які сприятимуть економічному та соціальному розвитку Республіки. Про це йдеться у прес-релізі Єврокомісії.

Європейська комісія схвалила перший пакет допомоги Ірану - today.ua

Зазначається, що цей захід є першим кроком в рамках широкої програми підтримки Ірану в розмірі 50 млн євро. Зокрема, перший пакет допомоги включає 8 млн євро на розвиток приватного сектору.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"З моменту відновлення відносин між ЄС та Іраном в результаті ядерної угоди співпраця розвивається у багатьох галузях. Ми прагнемо підтримати цей процес, і новий пакет розширить економічні та галузеві відносини в областях, які несуть пряму користь нашим громадянам", — заявила високий представник ЄС з питань зовнішньої політики й безпеки Федеріка Могеріні.

Нагадаємо, що посол США в Лондоні закликав Великобританію вийти з іранської ядерної угоди. Проте Великобританія заявила, що буде надалі дотримуватись Спільного всеосяжного плану дій щодо ядерного роззброєння Ірану та не вводитиме санкції.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“