Європейська комісія схвалила перший пакет допомоги Ірану

Автор: Діана Сяркі

У четвер, 23 серпня, Європейська комісія схвалила перший пакет допомоги Ірану у розмірі 18 мільйонів євро для підтримки проектів, які сприятимуть економічному та соціальному розвитку Республіки. Про це йдеться у прес-релізі Єврокомісії.

Європейська комісія схвалила перший пакет допомоги Ірану - today.ua

Зазначається, що цей захід є першим кроком в рамках широкої програми підтримки Ірану в розмірі 50 млн євро. Зокрема, перший пакет допомоги включає 8 млн євро на розвиток приватного сектору.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"З моменту відновлення відносин між ЄС та Іраном в результаті ядерної угоди співпраця розвивається у багатьох галузях. Ми прагнемо підтримати цей процес, і новий пакет розширить економічні та галузеві відносини в областях, які несуть пряму користь нашим громадянам", — заявила високий представник ЄС з питань зовнішньої політики й безпеки Федеріка Могеріні.

Нагадаємо, що посол США в Лондоні закликав Великобританію вийти з іранської ядерної угоди. Проте Великобританія заявила, що буде надалі дотримуватись Спільного всеосяжного плану дій щодо ядерного роззброєння Ірану та не вводитиме санкції.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки