Як організувати домашні тренування

Автор: Олексій Скубій

Коли немає можливості відвідувати спортивний зал або групові заняття з фітнесу, люди змушені організовувати домашні тренінги. Тут є кілька складнощів, подолати які вдається далеко не всім. По-перше, варто подумати над тим, як саме організувати домашні тренування. По-друге — вирішити, чим замінити звичні вправи на тренажерах, та придбати необхідні спортивні аксесуари. Великий вибір спорттоварів для дому — в інтернет-магазині «АШАН», де можна швидко та зручно замовити онлайн все необхідне.

Як організувати домашні тренування - today.ua
Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як скласти графік домашніх тренувань

Чимало прихильників фітнесу, яким довелося перетворити власну оселю на спортзал, не можуть самоорганізуватися та перестають займатися. Незважаючи на те, що у мережі є сотні та тисячі онлайн-уроків, тренінгів та марафонів, завзяття скоро минає і домашні тренування закінчуються. Щоб уникнути цього, радимо дотримуватись таких правил:

  1. Встановіть конкретний час для домашнього тренінгу. Тренуйтеся не менше 3 разів на тиждень, влаштовуючи перепочинок у вихідні дні.
  2. Щоб був хоча б мінімальний ефект, тривалість тренування має бути не менше 45 хвилин. Оптимальний час — 1 година.
  3. Розподіліть навантаження та циклічно змінюйте його. Хороша ідея — порадитись із тренером, який «вів» вас у спортзалі, або ж отримати консультацію професіонала онлайн. Універсальна схема для домашніх тренувань — 2 силових тренування на тиждень із власною або додатковою вагою, 1 день — кардіо навантаження. Для кардіо зручно використовувати відео-уроки з аеробіки.
  4. Купіть гарну спортивну форму та якісні кросівки. Це дуже важливо, адже значною мірою будь-яке тренування — ритуал. У визначений час відкладайте всі справи, вмикайте енергійну музику, вдягайте яскраву красиву форму. Це вже 50 % успіху систематичних тренувань!

Спеціальне обладнання

Для того, щоб повноцінно тренуватися та дати навантаження звиклим до активності м’язам, варто запастися базовим комплектом аксесуарів. Це килимок для занять на підлозі, гантелі, резинки для фітнесу. Якщо дозволяє простір, то гарна ідея — придбати домашній тренажер. Але тут варто бути обережним, адже здебільшого тренажери у квартирі перетворюються на вішалку для одягу. Добре подумайте, які саме тренування не набриднуть та стануть систематичними у домашніх умовах. Велотренажер, орбітрек, бігова доріжка, силова станція — усе це, звичайно, допоможе тримати себе у формі. Але не тоді, коли припадатиме пилом у кутку! Власники приватних будинків можуть дозволити собі встановити батут, яким будуть користуватися і діти, і дорослі.

Популярні зараз

В Україні очікується масштабне підвищення заробітних плат

У Мінекономіки спрогнозували зростання курсу долара до 50 гривень

Греція остаточно відмовила у передачі систем Patriot Україні: названо причину

Чоловіки “штурмують“ ТЦК після ухвалення закону про мобілізацію: усі не встигнуть оновити свої дані