Як не поправитися, а навіть схуднути під час новорічних свят

Хтось радіє Новому році, а хтось і про літо вже думає і хоче бути у формі. Насправді під час новорічних свят можна не лише не набрати зайву вагу, але і спробувати схуднути. Пропонуємо для цього список порад.

Як не поправитися, а навіть схуднути під час новорічних свят - today.ua

Будьте активні з сім'єю і друзями

Намагайтеся не сидіти на дивані і дивитися телевізор під час вихідних і свят. Зробіть традиційними спільні прогулянки або ранкову гімнастику, купіть абонемент у басейн або хоча б виберіться на шопінг.

Перекушуйте з розумом

Намагайтеся навіть не купувати і не замовляти такі смаколики, як печиво і цукерки, щоб потім не перекушувати ними. Вони не повинні бути легкодоступні. І, коли відвідуєте друзів або знайомих, думайте, що берете в рот. Віддавайте перевагу здоровій їжі, навіть якщо це невелика порція. Фрукти, овочі, горіхи і насіннячка - відмінні закуски, які не містять цукру або шкідливих жирів.

Завжди стежте за розмірами ваших порцій

Ті, хто їсть великі порції, зазвичай набирають вагу швидше. Контролюйте обсяги їжі або вибирайте невеликі тарілки. Не грайте також з вибором кольоровий посуду.

Висипайтеся

Брак сну, з яким досить легко можна зіткнутися в святкові дні, може призвести до збільшення ваги. Той, хто мало спить, споживає більше калорій при меншій активності.

Контролюйте свій рівень стресу

Хронічно високий рівень кортизолу, який виділяється при стресі, може викликати збільшення ваги.

Не забувайте про білки

Святкова їжа зазвичай багата вуглеводами, практично без білка. Важливо, щоб він знаходився в кожному прийомі їжі, так як сприяє насиченню і корисний для підтримки ваги. З'їдайте не менше 25-30 г білка кожен раз.

Додайте в раціон клітковину

Клітковина є ще однією важливою живильною речовиною, яка відмінно насичує. Деякі дослідження показують, що збільшення кількості харчових волокон може знизити загальне споживання калорій, запобігаючи збільшення ваги в святкові дні. Робіть все можливе, щоб їсти продукти, багаті клітковиною, такі як овочі, фрукти, бобові, цільнозернові, горіхи і насіння.

Принесіть на свято свою корисну страву

Легко переїсти на вечірці. При цьому ви можете контролювати те, що споживаєте. Допоможе простий трюк - принесіть з собою власне корисне блюдо.

Обмежте кількість рідких калорій

Алкоголь, газовані та інші калорійні напої - незамінні супутники свят. Вони можуть «подарувати» значна кількість цукру і порожніх калорій, що призведе до збільшення ваги.

Проведіть кордон

У святковий період багато регулярно користуються фразою "Почну з завтрашнього дня", що тільки сприяє появі нездорових звичок.Якщо серйозно ставитеся до контролю своєї ваги, може бути корисно провести межу", встановити для себе обмеження і дотримуватися своїх цілей в раціоні. Дозвольте собі один або два промахи, а в іншому чітко дотримуйтеся плану.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про модну DASH-дієти, на якій можна схуднути і оздоровитися.

ДЖЕРЕЛОhochu.ua