Власники газових котлів можуть залишитися без субсидій, - Рева

Автор: Лобанова Єлизавета

Міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив отримувачам субсидій, що держава не буде компенсувати вартість комунальних послуг з надвисокими показниками споживання. Йдеться насамперед про власників старих опалювальних котлів.

Власники газових котлів можуть залишитися без субсидій, - Рева  - today.ua

“Ви мене вибачте, але 500 кубів в місяць на опалення житла – це “круто”. Я думаю, що це пов’язано з якістю котла, це ще радянського типу – АГВ, вони можуть таку цифру надавати. Але сидіти та чекати, що 500 кубів держава буде оплачувати, я б не радив”, – сказав Рева.

Міністр порадив одержувачам субсидій, які мають старі опалювальні котли, скористатися програмою “Енергоефективність” для їх заміни.

Раніше у Міністерстві соціальної політики запропонували позбавити субсидій українців, які не мають газових лічильників.

Популярні зараз

Агресор найближчими днями піде на штурм двох міст: кому треба якнайшвидше покинути свої домівки

Обмежено придатні чоловіки можуть стати необмежено придатними: у Міноборони роз'яснили, що їм слід зробити під час мобілізації

Українцям розповіли, на яку пенсію можна розраховувати громадянам, що отримують понад 33 тисячі зарплати

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

З 12 березня 2019 року в Україні стартувала виплата субсидій через мережу державного “Ощадбанку”. За словами міністра соцполітики, з виплатами через "Ощадбанк" виникають деякі проблеми через нестачу персональних даних громадян. Рева повідомив, що остаточні підсумки монетизації у Міністерстві підведуть після 25 березня, коли закінчаться виплати готівкових субсидій пенсіонерам.

Нагадаємо, за новими державно-будівельними нормами (ДБН), українцям заборонено встановлювати газові котли з закритими та відкритими камерами згоряння у нових багатоповерхових житлових будинках.