Вчені розповіли, які продукти викликають безсоння

Автор: Лобанова Єлизавета

Вчені розповіли, що вживання перед сном чаю, кави, кока-коли та інших напоїв, в яких міститься кофеїн, негативно позначається на якості сну та викликає безсоння. Крім того, чай та кава здатні провокувати посилення апетиту. А поїдання різного роду ласощів в нічний час, як відомо, призводить до інтенсивного набору зайвої ваги.

Вчені розповіли, які продукти викликають безсоння - today.ua

Медики не рекомендують перед сном вживати продукти з свинини та яловичини, їх краще замінити на куряче м'ясо, або з'їсти варене яйце. Не бажано також їсти на вечерю бобові, бо вони можуть викликати метеоризм.

Погано позначається на самопочутті і вживання сиру у вечірній час. А цитрусові фрукти і гострі спеції здатні викликати печію. Їх рекомендується вживати в першій половині дня.

Слід виключити у вечірній час з раціону кавуни, огірки, яблука. Ці продукти мають виражену сечогінну ефектом.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Алкоголь діє оманливо на організм: спочатку з'являється сонливість, але через його стимулюючу дію на мозок - ви не зможете міцно заснути.

Щоб не страждати на безсоння, слід всього-на-всього переглянути свій режим харчування. Для міцного сну медики рекомендують випивати склянку коров'ячого молока, багатого мелатоніном, а також нервову систему добре заспокоюють ківі і базилік.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Для хорошого самопочуття протягом дня слід спати не менше 8 годин на добу, лягати і вставати при цьому потрібно щодня в один і той самий час. Сон швидше настає, якщо в кімнаті темно. На ніч не забувайте відключати ваші гаджети - вони діють на нервову систему збудливо. Не ігноруйте прогулянки перед сном і провітрювання кімнати.

Раніше Today.ua повідомляв, що вживання червоного м'яса підвищує ризик передчасної смерті.

Головне