”Укрзалізниця” запустила модернізовані вагони у новій корпоративній колористиці

437
"Укрзалізниця" запустила модернізовані вагони у новій корпоративній колористиці - today.ua

Вже декілька днів в Україні курсує новий склад поїзда Київ – Лисичанськ. Оновлені і модернізовані вагони виконані у новій корпоративній колористиці. Про це повідомив голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов на своїй сторінці в Facebook.

“Як і обіцяв – такі вагони будуть своєрідним маркером. Це сучасний і комфортний пасажирський рухомий склад”, – наголосив він.

Кравцов також повідомив, що минулого року було запущено в роботу 118 модернізованих пасажирських вагонів, що являють собою 7-8 повноцінних складів.

“Ще у найближчих планах – сформувати повністю оновлений нічний експрес Київ – Маріуполь”, – додав він.

Згідно з даними на сайті “Укрзалізниці”, потяг Київ – Лисичанськ регулярно курсує у зазначеному напрямку.

Нагадаємо, раніше запорізький журналіст Олександр Павлов поскаржився, що придбав квиток за 643 грн, але при цьому у вагоні не працював жоден туалет.

При цьому в “Укрзалізниці” вважають, що вартість квитків на перевезення пасажирів має бути мінімум вдвічі вищою, а на перевезення багажу – майже у 3,5 рази.

Також повідомлялось, що на сьогоднішній день лише 14 швидкісних електропоїздів “Укрзалізниці” мають безкоштовний доступ до інтернету через мобільну технологію 3G.

Як відомо, з 15 січня 2019 року “Укрзалізниця” запровадила нові ціни на деякі послуги, що пропонуються пасажирам потягів. Зокрема, підвищилися ціни на постільну білизну, чай, каву і питну воду.

загрузка...