В “Укрзалізниці“ вважають, що квитки мають коштувати мінімум вдвічі дорожче

В "Укрзалізниці" вважають, що вартість квитків на перевезення пасажирів має бути мінімум вдвічі вищою, а на перевезення багажу - майже у 3,5 рази. Про це компанія повідомила у відповідь на запит українських ЗМІ.

В “Укрзалізниці“ вважають, що квитки мають коштувати мінімум вдвічі дорожче - today.ua

При цьому "Укрзалізниця" заявляє, що в поточному році планує на чверть підвищити вартість тарифів на перевезення пасажирів залізничним транспортом.

"Зміна тарифів на пасажирські залізничні перевезення закладена в кількісні припущення прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2019 рік і передбачена в розмірі 25%. "Укрзалізниця" готує пропозицію до Міністерства інфраструктури України провести індексацію тарифів на перевезення пасажирів у два етапи, з 1 квітня - на 12% і з 1 жовтня - на 12%", - зазначили у прес-службі компанії.

Також в "Укрзалізниці" додали, що якщо міністерство й інші причетні органи української виконавчої влади підтвердять відповідну пропозицію, тарифи буде проіндексовано у всіх категоріях потягів і вагонів, за винятком вагонів першого класу поїздів Інтерсіті+, що курсують на території України.

Також в "Укрзалізниці" зазначили, що з 1 квітня 2019 року індексується рівень тарифів на перевезення багажу і вантажобагажу на 25%.

Нагадаємо, раніше "Укрзалізниця" підняла ціни на постільну білизну та напої.

Також Укрзалізниця" скорочує періодичність курсування потягів до РФ.

ДЖЕРЕЛОradiosvoboda.org