Автор: Лобанова Єлизавета

У Чанвоні (Республіка Корея) тривають чемпіонат і юніорська першість світу зі стрілецьких видів спорту.

Чемпіонат світу зі стрільби: Юлія Костевич виграла “золото“ і завоювала олімпійську ліцензію - today.ua

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич з Чернігова стала чемпіонкою світу у стрільбі з малокаліберного пістолета з дистанції 25 м, завоювавши ліцензію на Олімпійські ігри-2020 в Токіо (Японія), повідомляє «Укрінформ».

У фіналі Костевич отримала однакову суму балів з росіянкою Віталіною Бацарашкіною - по 37 очок. У додаткових серіях українка з результатом 4+4+3 вирвала перемогу у росіянки (4+4+2). Третє місце ("бронза") дісталося Дорен Веннекамп з Німеччини.

В активі збірної України вже чотири нагороди. Раніше Олена Костевич і Олег Омельчук стали бронзовими призерами в олімпійській дисципліні - стрільбі з пневматичного пістолета з  дистанції 10 метрів в міксті, а Данило Даниленко виграв "срібло" і "золото" в стрільбі по рухомій мішені.