У Зеленського планують ввести обов'язкове медичне страхування: названа дата

Автор: Лобанова Єлизавета

Засновник клініки "Борис" та позаштатний радник президента Михайло Радуцький, якого раніше висували на посаду міністра охорони здоров'я, заявив про намір команди Володимира Зеленського ввести обов'язкове медичне страхування в Україні в 2021 році. При цьому він додав, що в першу чергу необхідно зосередитися на розробці парламентом необхідних для медичної галузі законопроектів.

 У Зеленського планують ввести обов'язкове медичне страхування: названа дата  - today.ua

"Щоб щось покращувати, треба щось мати. Ми вважаємо, що на сьогоднішній день стара система фактично зруйнована. Нову почали будувати, але дуже повільно, і не завжди в тому напрямку. Але те, що було, воно вже зруйновано, і не попереднім урядом, а багатьма урядами. На сьогоднішній день ні в якому разі не треба нічого зупиняти, але треба виправляти деякі помилки і рухатися вперед", – переконаний Радуцький.

Щодо реформування первинної ланки системи охорони здоров'я Радуцький зазначив, що інститут сімейних лікарів - "це лише одна з тисяч складових".

"Наша мета – в 2021 році ввести в Україні повноцінне обов'язкове медичне страхування", – зазначив він.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Закордонні паспортні сервіси скасували живі черги на тлі ажіотажу через посилення мобілізації

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Українцям платитимуть за купівлю вітчизняних товарів: у Мінекономіки домовилися з Mastercard

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше повідомлялося, що 30 липня президент Володимир Зеленський призначив Михайла Радуцького своїм позаштатним радником.

Також з'явилася інформація про те, що пост глави МОЗ після відставки Уляни Супрун займе Олег Петренко, який зараз є головою Національної служби здоров'я України.