“Банкова схвалила“: названо прізвище нового голови МОЗ

Пост глави МОЗ після відставки Уляни Супрун займе Олег Петренко, який зараз є головою Національної служби здоров'я України. Його кандидатуру підтримали в США і схвалили в Офісі президента України на Банковій. Про це повідомив журналіст і блогер Євген Прокопишин на своїй сторінці в Facebook.

“Банкова схвалила“: названо прізвище нового голови МОЗ - today.ua

Петренко очолює Національну службу здоров'я України з березня 2018 року, коли вона була створена в рамках медичної реформи, що проводиться нинішньою виконуючого обов'язки міністра охорони здоров'я Уляною Супрун. Також Петренко був першим заступником гендиректора клініки "Оберіг".

Раніше в команді президента висували на потенційну посаду міністра охорони здоров'я новообраного народного депутата від партії "Слуга народу", почесного президента клініки "Борис" Михайла Радуцького. Однак, він відмовився від запропонованої посади. При цьому, Радуцький збирається займатися у Верховній Раді ревізією реформ Уляни Супрун і планує працювати в комітеті Ради з питань охорони здоров'я. До 1 вересня він пообіцяв надати аудит медичної реформи, реалізацію якої новий уряд планує продовжувати. У разі запровадження державного медичного страхування Радуцький очікує, що український ринок стане цікавим для іноземних інвесторів.

На посаду міністра охорони здоров'я Михайло Радуцький запропонував президенту Володимиру Зеленському призначити Олександра Квіташвілі.

"Я вже знаю другу країну, де він проводить реформу в якості консультанта. Це азійська країна, неважливо яка. Він зараз консультант в Секторі Газа. Це людина з божевільним досвідом, людина, яка чітко знає матеріал", – заявив він.

Раніше повідомлялося, що Уляна Супрун жорстко відповіла Дмитру Разумкову на критику українських лікарень і висловила своє обурення тим, що Разумков поняття не має про хід медреформи та її реальні результати.

ДЖЕРЕЛОpoliteka.net