У коронавіруса виявили новий небезпечний симптом: виявляється на початку хвороби

Автор: Лобанова Єлизавета

Температурний скринінг став обов'язковим ритуалом під час епідемії коронавіруса. Однак, не всі знають, що боятися треба не тільки високої температури, але і низької. Саме цей симптом у 44% випадків призводить до смертельного результату, довели вчені Центру серцево-судинних досліджень Медичної школи в США.

У коронавіруса виявили новий небезпечний симптом: виявляється на початку хвороби - today.ua

Йдеться про дуже низьку температуру тіла пацієнта при першому зверненні за допомогою при коронавірусі. Шансів на летальний результат протікання інфекції в такому випадку дуже високий.

Критично висока температура тіла (близько 40 градусів) теж може стати фатальною для пацієнтів з коронавірусом. На початку захворювання від такої температури вмирають приблизно 42% пацієнтів.

Вчені з'ясували, що на кожні 0,5°C збільшення температури доводиться значний приріст смертності. Цей симптом ні в якому разі не можна ігнорувати.

Популярні зараз

Агресор найближчими днями піде на штурм двох міст: кому треба якнайшвидше покинути свої домівки

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Обмежено придатні чоловіки можуть стати необмежено придатними: у Міноборони роз'яснили, що їм слід зробити під час мобілізації

Українцям розповіли, на яку пенсію можна розраховувати громадянам, що отримують понад 33 тисячі зарплати

Висновки вчених були зроблені на основі досліджень 7614 осіб.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, серед інших симптомів коронавіруса у хворих - сухий кашель, підвищена стомлюваність, біль у горлі та грудній клітці, втрата нюху, утруднене дихання. У деяких людей може спостерігатися діарея, кон'юнктивіт, та інші симптоми. Без консультації лікаря і ПЛР-тестування діагноз про наявність коронавіруса собі поставити неможливо.

Раніше педіатр Євген Комаровський розкритикував носіння масок під час карантину і розповів, в яких випадках вони не мають сенсу.