Комаровський розкритикував носіння масок під час карантину: “Здорових маски не захищають“

Автор: Лобанова Єлизавета

Доктор-педіатр Євген Комаровський вважає, що носіння захисних масок не має особливого сенсу. За його словами, маски потрібні хворим, щоб вони не заражали оточуючих своїми виділеннями, чхаючи і кашляючи. Здорових людей маски не захищають.

Комаровський розкритикував носіння масок під час карантину: “Здорових маски не захищають“ - today.ua

Як стверджує медик, маска в громадських місцях може захистити від коронавірусу тільки в тому випадку, якщо регулярно її міняти, а у випадку з багаторазовою маскою - регулярно прати і прасувати.

Комаровський розділяє позицію Всесвітньої організації охорони здоров'я про те, що в громадських місцях потрібно обов'язково носити маску, однак, це потрібно робити не так, як роблять українці.

"Зараз маска перетворилася на перепустку в супермаркет. У кожного в кишені валяється маска. Тому в тому вигляді, в якому у нас маски найширше використовуються, – це абсолютна профанація, яка не має ніякого відношення до логіки і здорового глузду.⁣ І уявити собі, що якась бабуся на свою пенсію купить собі одноразові маски і буде їх кожен день міняти-це смішно", – зазначив Комаровський.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Валерій Залужний показав романтичне фото з дружиною: “Люблю тебе безмежно“

Трамп скоротить військову допомогу та схилить Україну до миру в інтересах Росії, - TIME

Українці пили підроблену каву: поліція виявила фальсифікат на 1,6 мільйона гривень

Комаровський розкритикував носіння масок під час карантину: “Здорових маски не захищають“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Євген Комаровський не заперечує, що в тих місцях, де неможливо соціальне дистанціювання або де багато людей знаходяться в невентильованих невеликих приміщеннях, маски теоретично здатні захистити, але йдеться, знову ж таки, про маски, які потрібно щодня міняти.

Раніше доктор Комаровський назвав єдиний ефективний препарат від коронавірусу.