Навколо схуднення ходить багато міфів. Бажаючі швидше скинути зайві кілограми починають випробовувати деякі поради на собі, однак результат часом дуже непередбачуваний. Адже організм кожної людини працює по-своєму і ті методи, які підходять одним, для інших людей можуть стати фатальними.
Голодування
Деякі "фахівці" радять в гонитві за стрункою фігурою повністю відмовитися від їжі на 7-10, або 14 днів для того, щоб очистити свій організм. Однак голодувати можна тільки під наглядом медиків. До того ж, не всі знають, що розвантажувальні дні настільки уповільнюють метаболізм, що будь-які спроби скинути зайві кілограми обертаються, навпаки, набором ваги. Крім того, знижується розумова і фізична працездатність. Обмежуючи себе в їжі ви, таким чином, ще більше віддаляєтеся від заповітної мрії схуднути.
Інтенсивний спорт
Щоб позбавитися від зайвих калорій, дуже часто люди не просто тренуються, а викладаються до останньої краплі поту. Це пояснюється тим, що завдяки ударному кількістю тренувань людина швидко та інтенсивно втрачає вагу і спалює жир. Насправді ж, за час тренування витрачається, припустим, близько 400 ккал, а надходить з їжею 800 ккал. Спорт провокує підвищений апетит, що призводить до непомітного ожиріння. Тому для того, щоб фізичні навантаження йшли вам на користь, у всьому потрібно дотримуватися балансу. Поєднуючи заняття спортом з правильним харчуванням, вам безперечно вдасться схуднути.
Проносні препарати
Ще один міф про схуднення, який може завдати шкоди здоров'ю — прийом проносних і сечогінних лікарських препаратів. Хтось вважає, що тіло стане стрункішим і красивішим, якщо прибрати з організму зайву воду. Особливо довіряють цим методам жінки. Ковтаючи жменями таблетки, вони тим самим порушують роботу кишечника, нирок та інших життєво важливих систем організму. В результаті вага нікуди не дівається, а здоров'я псується. Лікарі радять в якості сечогінних засобів використовувати трав'яні відвари або просто пити воду з лимоном.
Раніше повідомлялося, як худнуть найвідоміші українські зірки.