Супрун дозволила дітям з температурою ходити до школи

Автор: Олексій Скубій

Як виявилося, нежить чи кашель, який триває після перенесеної хвороби, не є завадою для відвідування дитиною садочка чи школи. Про це пише в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у своєму Facebook.

Супрун дозволила дітям з температурою ходити до школи  - today.ua

Утім, пояснила вона, до навчального закладу можна сміливо відправляти дитину, якщо лікар дозволив це. Температура має бути меншою 38 градусів, і не в результаті "збиття" її ліками. Також, якщо дитина жвава, добре себе почуває, то це не є причиною залишати її вдома.

Утім, під час епідемії грипу кашель, нежить або ж хворе горло — досить серйозна причина не відвідувати навчальний заклад.

А у разі респіраторних симптомів та високої температури, потрібно йти на прийом до лікаря, зазначає Супрун. При потребі лікар може вирішити здійснити візит додому.

Популярні зараз

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

В Україні з 2025 року зміняться умови виходу на пенсію

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Українцям пропонують сплачувати внески до ПФУ після досягнення 60 років: що це дасть

Дитина, що перехворіла на застуду, може бути заразною ще до двох тижнів, незалежно від того, є нежить чи кашель, чи вже ні, зазначає очільниця Мінздраву.

Пускати дитину до навчального закладу не можна, коли через хворобу дитина не може брати участь в усіх заняттях, втомлюється, потребує сну, плаксива і неактивна, коли температура більше 38 та є респіраторні симптоми.

Супрун дозволила дітям з температурою ходити до школи Супрун дозволила дітям з температурою ходити до школи Супрун дозволила дітям з температурою ходити до школи

"Якщо не впевнені, що дитина здорова — краще проконсультуватись з лікарем та керуватись його рекомендаціями", порадила Уляна Супрун.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, 13 лютого Кабмін видав розпорядження, яким дозволив Уляні Супрун виконувати обов’язки керівника МОЗ.

Раніше ми писали, що Супрун розповіла, як освіта впливає на здоров’я.