Схуднення на рисі за 3 дні: правильний раціон харчування для зниження ваги

Рисова дієта для схуднення вважається однією з найбільш корисних і ефективних для здоров'я. Не секрет, що рис сприяє очищенню кишечника. Вживаючи рис щодня, ви зможете позбутися від зайвих кілограмів з користю для організму.

Схуднення на рисі за 3 дні: правильний раціон харчування для зниження ваги - today.ua

Найшвидший спосіб схуднення на рисі - це 3-денна дієта. Такий варіант підійде найстійкішим жінкам. На такій дієті в день дозволено з'їсти всього один стакан рису. У процесі дотримання рисової дієти потрібно пити багато рідини, однак не відразу після вживання рису, а через годину-півтори. Рис в організмі виконує функцію губки, яка вбирає шлаки, зайву воду і жир.

Також існує більш тривала дієта, розрахована на 7 днів. Протягом цього часу потрібно їсти рис і овочі з зеленню. При цьому овочів не повинно бути більше, ніж рису. Розмір порцій потрібно звести до мінімуму. Сіль, спеції і соуси протягом рисової дієти потрібно замінити оливковою олією і соєвим соусом. За тиждень на такому раціоні можна схуднути на 6 кг.

Схуднення на рисі за 3 дні: правильний раціон харчування для зниження ваги

Дуже важливо правильно приготувати рис для схуднення. Для цього візьміть п'ять склянок, в кожну покладіть по дві ложки рису і залийте кожну склянку 200 г кип'яченої води. Щодня міняйте воду в склянках, і через 4 дні на п'ятий з першої склянки воду вилийте і з'їжте рис. В порожній посуд знову помістіть дві ложки рису і залийте водою. Можете продовжувати такі маніпуляції і після завершення рисової дієти. Відстоювання рису у воді виводить із зерен зайві поживні речовини, насичує їх вологою.

Раніше повідомлялося, які смачні салати можна готувати собі під час схуднення.

ДЖЕРЕЛОsterlegrad.ru