У Москві приземлився пасажирський борт з Олексієм Навальним: політика затримали

Російський опозиційний політик Олексій Навальний та його дружина, після майже п'ятимісячного перебування в Німеччині, повернулися в Росію. Рейсовий літак із ними приземлився в аеропорту "Шереметьєво". Політика відразу затримали.

У Москві приземлився пасажирський борт з Олексієм Навальним: політика затримали - today.ua

Олексій Навальний майже п'ять місяців перебував на лікуванні в німецькій клініці Charité після того, як був знятий в непритомному стані з літака Томськ-Москва. При перельоті з Томська в столицю Навальному раптово стало погано, і він впав у кому.

Під час перебування в Німеччині Олексій Навальний зміцнив не лише здоров'я, але й свій статус головного опозиціонера

Безпорадного політика терміново зняли з літака в Омську і відправили в місцеву лікарню. Однак через два дні родичі і друзі Навального наполягли, щоби влада дозволила перевезти його до Німеччини. Так Олексій Навальний став особистим гостем канцлера Німеччини Ангели Меркель і придбав неофіційний титул ледь не головного ворога Кремля. У Москві приземлився пасажирський борт з Олексієм Навальним: політика затримали До речі, Ангела Меркель один раз відвідувала російського опозиціонера в Charité. Про що говорили політики, Навальний не розповів, відбувшись загальними фразами.

Під час його перебування на лікуванні три європейські лабораторії, незалежно одна від одної, виявили в організмі політика сліди бойової отрути "Новачок". Знаючі люди кажуть, що без "найвищого дозволу" ніхто не міг би розжитися "Новачком", щоби застосувати його проти кого-небудь.

Однак РФ наполегливо заперечує можливість зараження Навального "Новачком" і вважає все підтасовуванням. Втім, почасти у російської сторони є такі підстави. Незважаючи на неодноразові звернення російських слідчих, які ведуть справу щодо ймовірного отруєння Навального, німецька сторона так і не надала розгорнутих результатів аналізу, а вимагає, щоб її висновкам вірили на слово.

Навальний сам постарався надати своєму поверненню якомога можна більше галасу

Загалом, як би там не було, а Навального німці все ж поставили на ноги. І за майже 5 місяців лікування він зміцнів настільки, що вирішив повернутися на батьківщину, про що публічно заявив кілька днів тому.

Природно, що після того, як він оголосив якого числа і яким рейсом повертається в Москву, місця на рейс були миттю розкуплені журналістами різних інформагентств, і, не виключено, переодягненими співробітниками розвідок. Принаймні, німецької та російської - однозначно.

У Москві приземлився пасажирський борт з Олексієм Навальним: політика затримали

Кремль влаштував цирк із прильотом опозиційного політика з самого початку

Літак мав приземлитися в аеропорту Внуково. Туди заздалегідь підтяглися численні прихильники Навального. Однак при підльоті до аеропорту диспетчери наказали льотчикам розвертатись  на посадку в інший аеропорт - Шереметьєво. Там літак і посадили. У Москві приземлився пасажирський борт з Олексієм Навальним: політика затримали Під час проходження паспортного контролю в аеропорту Олексія Навального затримали під тим приводом, що він за приписом суду повинен був регулярно відзначатися в поліції, проте кілька разів пропустив терміни явки до відділку. Політика затримали всупереч протестам його адвоката і дружини.

Як зміниться курс долара і євро в Україні найближчими роками - прогнози аналітиків
У перший день весни курс долара в Україні трохи виріс, зате євро подешевшав. Фінансові аналітики дали прогноз щодо вартості іноземної валюти в країні ...
Кіпр так і не відкрив кордон для українців: Україна потрапила до сірої зони
Кіпр не відкрив з березня кордон для українських туристів, незважаючи на те, що ще із січня обіцяли таку перспективу. Цю новину повідомив Консульський...
Степанов першим із українських чиновників пройшов вакцинацію від коронавірусу індійським препаратом
Першому українському чиновнику зроблена вакцинація від коронавірусу індійським препаратом. Ним став голова МОЗ Максим Степанов. У присутності журналіс...
Оксана Марченко ледь не потонула в Гідропарку: ведуча розповіла про важкі випробування
Українська телеведуча Оксана Марченко анонсувала вихід свого нового проекту - «Прочанка». У трейлері дружина Віктора Медведчука розповіла про те, як л...
В Україні зросла середньодобова ціна на електрику, випередивши ряд країн ЄС
Українське державне підприємство «Оператор ринку» оприлюднив нові дані, згідно з якими, середньозважена добова ціна електроенергії на ринку в нашій кр...