У Москві приземлився пасажирський борт з Олексієм Навальним: політика затримали

Автор: Марченко Любов

Російський опозиційний політик Олексій Навальний та його дружина, після майже п'ятимісячного перебування в Німеччині, повернулися в Росію. Рейсовий літак із ними приземлився в аеропорту "Шереметьєво". Політика відразу затримали.

У Москві приземлився пасажирський борт з Олексієм Навальним: політика затримали - today.ua

Олексій Навальний майже п'ять місяців перебував на лікуванні в німецькій клініці Charité після того, як був знятий в непритомному стані з літака Томськ-Москва. При перельоті з Томська в столицю Навальному раптово стало погано, і він впав у кому.

Під час перебування в Німеччині Олексій Навальний зміцнив не лише здоров'я, але й свій статус головного опозиціонера

Безпорадного політика терміново зняли з літака в Омську і відправили в місцеву лікарню. Однак через два дні родичі і друзі Навального наполягли, щоби влада дозволила перевезти його до Німеччини. Так Олексій Навальний став особистим гостем канцлера Німеччини Ангели Меркель і придбав неофіційний титул ледь не головного ворога Кремля. У Москві приземлився пасажирський борт з Олексієм Навальним: політика затримали До речі, Ангела Меркель один раз відвідувала російського опозиціонера в Charité. Про що говорили політики, Навальний не розповів, відбувшись загальними фразами.

Під час його перебування на лікуванні три європейські лабораторії, незалежно одна від одної, виявили в організмі політика сліди бойової отрути "Новачок". Знаючі люди кажуть, що без "найвищого дозволу" ніхто не міг би розжитися "Новачком", щоби застосувати його проти кого-небудь.

Популярні зараз

В Україні очікуються звільнення та підвищення зарплат, — Нацбанк

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Китай може захопити Місяць та оголосити його своєю територією, - NASA

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Однак РФ наполегливо заперечує можливість зараження Навального "Новачком" і вважає все підтасовуванням. Втім, почасти у російської сторони є такі підстави. Незважаючи на неодноразові звернення російських слідчих, які ведуть справу щодо ймовірного отруєння Навального, німецька сторона так і не надала розгорнутих результатів аналізу, а вимагає, щоб її висновкам вірили на слово.

Навальний сам постарався надати своєму поверненню якомога можна більше галасу

Загалом, як би там не було, а Навального німці все ж поставили на ноги. І за майже 5 місяців лікування він зміцнів настільки, що вирішив повернутися на батьківщину, про що публічно заявив кілька днів тому.

Природно, що після того, як він оголосив якого числа і яким рейсом повертається в Москву, місця на рейс були миттю розкуплені журналістами різних інформагентств, і, не виключено, переодягненими співробітниками розвідок. Принаймні, німецької та російської - однозначно.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Москві приземлився пасажирський борт з Олексієм Навальним: політика затримали

Кремль влаштував цирк із прильотом опозиційного політика з самого початку

Літак мав приземлитися в аеропорту Внуково. Туди заздалегідь підтяглися численні прихильники Навального. Однак при підльоті до аеропорту диспетчери наказали льотчикам розвертатись  на посадку в інший аеропорт - Шереметьєво. Там літак і посадили. У Москві приземлився пасажирський борт з Олексієм Навальним: політика затримали Під час проходження паспортного контролю в аеропорту Олексія Навального затримали під тим приводом, що він за приписом суду повинен був регулярно відзначатися в поліції, проте кілька разів пропустив терміни явки до відділку. Політика затримали всупереч протестам його адвоката і дружини.