Навальний звинуватив Путіна у своєму отруєнні: “Інших версій у мене немає“

Російський опозиціонер Олексій Навальний після повернення додому в Росію, розповів, кого вважає винним у своєму отруєнні. Він переконаний, що за цим стоїть особисто президент Росії Володимир Путін. Інших версій у політика просто немає.

Навальний звинуватив Путіна у своєму отруєнні: “Інших версій у мене немає“ - today.ua

"Я стверджую, що за цим злочином стоїть Путін, і у мене немає інших версій події", - сказав Навальний.

У МЗС Росії підозрюють, що отруєння Олексія Навального могло бути добре розіграним інсценуванням. Російські медики спочатку заперечували версію отруєння, навіть коли німецькі лікарі надали всі необхідні результати експертиз.

У Росії назвали підозрілим той факт, що Німеччина тут же оголосила про готовність прийняти Навального на лікування, після того, як його стан погіршився в омській лікарні.

Президент РФ Володимир Путін вважає, що Навальний сам себе отруїв і не дає ніяких серйозних коментарів з цього приводу. У розмові з Еммануїлом Макроном Володимир Путін з презирством відгукнувся про Навального, назвавши його "простим хуліганом в інтернеті, який нібито і в минулому симулював нездужання". Незважаючи на це, Навальний повернувся в Росію, де планує спочатку відновитися, а потім продовжити свою політичну діяльність.

Як відомо, Олексію Навальному стало погано під час перельоту з Томська в Москву 20 серпня. Літак екстрено сів в Омську. Політика доставили в місцеву лікарню, а через два дні його перевезли на лікування до берлінської клініки "Шаріте". Лікарі довго з'ясовували причину отруєння Навального, і через деякий час знайшли в організмі Навального і на його тілі сліди смертельної отрути з групи "Новачок".

Нагадаємо, Олексій Навальний зізнався, з якими труднощами зіткнувся після виписки з "Шаріте".

ДЖЕРЕЛОrbc.ua