Петра Порошенка госпіталізували з двобічною пневмонією, - Марина Порошенко

П'ятого президента України Петра Порошенка, в якого чотири дні тому діагностували коронавірус, госпіталізували з двобічною пневмонією. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі політолог Тарас Березовець, посилаючись на інформацію від дружини екс-гаранта, Марини Порошенко.

Петра Порошенка госпіталізували з двобічною пневмонією, - Марина Порошенко - today.ua

Про позитивний тест на ковід Порошенко сповістив у своєму Facebook 29 вересня. Тоді ж він повідомив, що припиняє передвиборчі поїздки по регіонах України до одужання.

Петра Порошенка госпіталізували з двобічною пневмонією, - Марина Порошенко Відомо, що за кілька днів до свого захворювання Петро Порошенко побував у Сумській області, а також на Дніпропетровщині. Природно, там він спілкувався з багатьма людьми. А 26 вересня він бурхливо відсвяткував своє 55-річчя в столичному ресторані Not only fish. Там, звичайно, теж було чимало гостей, і навряд чи вони весь вечір провели в масках.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко, яка також перенесла коронавірус, поділилася в ефірі подробицями своєї хвороби. Політик каже, що в деякі миті було так погано, що вона не була впевнена, що зможе вижити.