Covid-19 у Петра Порошенка: де був і з ким зустрічався заражений екс-президент

У вівторок, 29 вересня, Петро Порошенко особисто заявив про те, що заразився коронавірусом. За останні шість років він звик переносити всі хвороби на ногах, але перед Covid-19 екс-президент встояти не зміг. Він отримав позитивний тест на коронавірус і на початку цього тижня припинив передвиборчі поїздки по регіонах. Давайте дізнаємося, в яких областях був екс-президент напередодні хвороби, і з ким спілкувався.

Covid-19 у Петра Порошенка: де був і з ким зустрічався заражений екс-президент - today.ua

У кінці минулого тижня Порошенко побував в Сумах, де зустрівся з прихожанами і священиками з храму Дванадцяти апостолів ПЦУ, а також відвідав завод з виготовлення берц. Політик активно фотографувався з людьми, серед яких не всі були в масках. Народу біля храму зібралося багато, не виключено, що Петро Олексійович підхопив підступний вірус в тих краях.Covid-19 у Петра Порошенка: де був і з ким зустрічався заражений екс-президент Напередодні Порошенко також здійснив робочий візит на Дніпропетровщину, де відбулася його партійна конференція. Там він також спілкувався з виборцями і робив селфі з українцями.

Як відомо, 26 вересня Петро Порошенко голосно відсвяткував свій 55-й день народження в столичному ресторані Not only fish. На заході було багато гостей, тому не виключено, що Порошенко міг заразитися від когось із присутніх.

За словами політика, з 29 вересня він перебуває вдома. У Верховній Раді підтвердили, що на засіданні 29 вересня Петро Порошенко був відсутній.

Раніше повідомлялося, що лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко вилікувалася від коронавіруса і розповіла, що їй довелося пережити.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua