Юлія Тимошенко вперше розповіла, як хворіла на коронавірус: “Здається, що від тебе йде життя“

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко, якій вдалося вилікуватися від коронавірусу і повернутися у велику політику, вперше докладно розповіла про свої відчуття і думки, які її відвідували під час хвороби. Тим, що їй довелося пережити, Тимошенко поділилася в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

Юлія Тимошенко вперше розповіла, як хворіла на коронавірус: “Здається, що від тебе йде життя“ - today.ua

Політик, у першу чергу, подякувала всім тим знайомим і незнайомим людям, які всіляко підтримували її під час хвороби, і які щиро бажали їй одужання. Вона каже, що бувають моменти в житті, коли така підтримка безцінна. Юлія Тимошенко також розповіла, що під час хвороби переосмислила все своє життя, подивившись на себе наче збоку, очима іншої людини. Вона каже, що коли людина перебуває на межі життя і смерті, багато що бачиться в іншому світлі. В тому числі, і всі політичні чвари, які, здавалося б, так важливі.

"Я хочу попросити вибачення: я не раз брала участь у всіх цих сварках, протистояннях, і так далі. І я хочу сказати, що я просто побачила це ззовні, з боку, як людина, яка вже не дуже розбирається, що відбувається тут, у цьому світі. Я відчула, що так не може далі тривати ", - зізналася Тимошенко.

Юлія Тимошенко вперше розповіла, як хворіла на коронавірус: “Здається, що від тебе йде життя“ Вона також сказала, що зараз в світі існує чимало версій щодо походження COVID-19. Одні вважають, що захворювання має природне походження. Інші кажуть, що штам був виведений в якихось секретних лабораторіях. Проте для людини, яка захворіла, це зовсім неважливо, каже політик.

"Просто треба чітко знати, що коронавірус - це така хвороба, яка є лотереєю. Ти можеш витягнути легку форму, ти можеш витягнути смертельну форму", - говорить Юлія Володимирівна.

Вона зізналася, що сама спочатку не дуже вірила в цю хворобу і вважала, що її небезпека перебільшена. Однак будь-яка легковажність закінчується, коли людина сама стикається з цим. Політик каже, що в якісь особливо важкі моменти хвороби вона подумки прощалася з життям, бо насправді не знала, що з нею буде через 5 або 10 хвилин.

Юлія Тимошенко вперше розповіла, як хворіла на коронавірус: “Здається, що від тебе йде життя“

"Було надзвичайно страшно. Це я вам чесно скажу. Коли ти задихаєшся, то здається, що від тебе йде життя, і ти покидаєш цей світ, тому що дійсно ти не знаєш, чим це закінчиться через 5 або 10 хвилин", - поділилася пережитим Юлія Володимирівна.

Вона закликала всіх, хто ще не зіткнувся з цією хворобою, бути максимально обережними і берегти себе та своїх близьких. Потрібно використовувати всі доступні способи захисту від цієї недуги. Адже коли хвороба наздожене, вже пізно буде що-небудь робити.

Нагадаємо, вчені США дійшли висновку, що COVID-19 мутував у більш агресивну і небезпечну форму, яка швидко поширюється американським континентом. Зрозуміло, що при нинішніх засобах комунікації скоро вона пошириться й іншими материками. Новий мутований штам дуже легко проникає в клітини людського організму завдяки своїм довгим наростам (короні). Тобто, він більш заразний, ніж попередні. Правда, на сьогодні вчені ще не мають у своєму розпорядженні достатньо даних, наскільки змінилися показники смертності від нового штаму.

Оля Полякова кардинально змінила імідж
Епатажна українська співачка Оля Полякова продовжує експерименти зі своєю зовнішністю. Виконавиця вже встигла приміряти кілька несподіваних образів, к...
На верхівку головної ялинки України встановили величезний жовтий капелюх
Величезну капелюх золотисто-жовтого кольору вже встановили на верхівці головної ялинки України на Софійській площі в Києві. Несподіване дизайнерське р...
Вчені з США назвали продукти, які блокують розмноження коронавіруса в організмі
Група вчених із США в ході проведених досліджень з'ясували, що ряд продуктів харчування блокують можливість коронавіруса до розмноження. Якщо в період...
Фото Тіни Кароль з новим залицяльником викликало суперечки в Мережі
У Мережі з'явилося фото, на якому Тіна Кароль зображена поряд з актором і телеведучим «Сніданок.Віхідній» на 1+1 Олександром Поповим. Знімок розділив ...
ПриватБанк дав своїм клієнтам інструкцію по боротьбі з шахраями
Клієнти ПриватБанку часто скаржаться на дзвінки від інтернет-шахраїв, які намагаються заволодіти їхніми грошима, отримавши будь-якими способами доступ...