Чудо-ягода: як журавлина зміцнить імунітет під час пандемії

Автор: Іванова Олена

Під час карантину ціни на продукти харчування, які сприяють зміцненню імунітету, різко злетіли. Імбир став недоступним, лимони теж подорожчали. На їх фоні журавлина здається недорогий, тому вибір більшості людей сьогодні падає на неї.

Чудо-ягода: як журавлина зміцнить імунітет під час пандемії  - today.ua

Користь журавлини переоцінити важко. В її складі містяться вітаміни і мікроелементи, яких гостро потребує людський організм. З цієї причини вона складає гідну альтернативу того ж кореня імбиру. Життєвий досвід довів, що ця кисла ягода в найкоротші терміни виліковує застуду: у цьому відношенні вона дасть фору навіть шипшині. Іншими словами, якщо ви почали кашляти і чхати, не поспішайте до аптеки. Краще зайдіть в супермаркет і купити журавлину. Так ви зможете заощадити.

Відзначимо, що найбільшою користю має журавлина дикоросла, а не так, що вирощена промисловим методом десь за кордоном. Знайти таку буде важко, але якщо постаратися, цілком можливо.

Чудо-ягода: як журавлина зміцнить імунітет під час пандемії

Популярні зараз

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Деякі терпіти не можуть кислої їжі, але з'їдати цю ягоду мисками зовсім не обов'язково. Цілком достатньо маленьких доз, наприклад, 50-ти грамів в день. Зверніть увагу: навіть якщо у вас болить горло, не додавайте журавлину в гарячі напої, так як від цього вона втратить свої властивості. З'їдайте її в сирому вигляді, розмішуйте з прохолодною водою, додавайте у страви. Вона підходить і в якості десерту, тому можете просто присипати невеликою кількістю цукру.

Є й чимало інших корисних і смачних ягід, які допоможуть вам поправити своє здоров'я. Наприклад, нормалізувати тиск ви зможете, ввівши в свій раціон чорницю, вишню і виноград.

Головне